400-450 Arası 4x4 Önerisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan e-küp Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,635

e-küp

Ana Kamp
Yer
ankara
merhaba değerli forum üyeleri,

Hali hazırda kullandığım 2011 model stationwagon dizel bir aracım var. aynı zamanda 750 kg altı bir karavanım var. mevcut aracımı satıp 4x4 suv araçlara geçmek istiyorum ancak aracımın ederi kadar bütçeye sahibim yani 400-450 aralığında 2010 ve üzeri km 200 bini geçmemiş tavsiye edebileceğiniz araçlar var mı ? ( karavan çekebilecek ağırlıkta oturaklı bir suv olması önemli ) yoksa bu paralara altımdaki araca binmeye devam etmeli miyim :D

aklımdaki modeller;

suzuki - vitara (2008 ve sonrası)
kia - sorento
kia - sportage
hyundai - tucson
hyundai - santa fe

Etiketler
hyundai

aynen abi km yüksek ve yaşlı araçlarda malum otomatikle uğraşmak akıl işi değil.
750 kğ altı karavan bende de var. Daha önce skoda octovia 16Tdi ile cektim. karavanı bağladığım anda arabanın yakıtı çarpı 2-2,5 oluyordu. Şuan 2022 skoada sattım. Yerine jeep cherokee liberty 2,8 CRD 2004 model aldım. Memnunun rahat yokuşta olsa rahat çekiyor. Düz yolda zaten yokmuş gibi gidiyor. temiz düzgün bulursan tavsiye ederim.

750 kğ altı karavan bende de var. Daha önce skoda octovia 16Tdi ile cektim. karavanı bağladığım anda arabanın yakıtı çarpı 2-2,5 oluyordu. Şuan 2022 skoada sattım. Yerine jeep cherokee liberty 2,8 CRD 2004 model aldım. Memnunun rahat yokuşta olsa rahat çekiyor. Düz yolda zaten yokmuş gibi gidiyor. temiz düzgün bulursan tavsiye ederim.
parça fiyatlarının durumu ve yakıt durumu nedir hocam?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri