455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AOCENKER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,519
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 212,801

Etiketler

Ynt: 455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi

onu bu hale getirenin elinde kalmasını canı gönülden dilediğimiz bir araçtı. ama olsun her bitiş yeni bir başlangıçtır. abilerimiz bu aşkla yanarken bizide projeleriyle tekrar tekrar yakacaklardır eminim.

saygılar abilerime ve ustalarımıza...

ben bu aracı yapılışından beri takip ettim yürürken video koymadılar problem olduğundan video konmadı galiba kusuru yada ayıbı olmasa mutlaka video olurdu

tr100a' Alıntı:
ben bu aracı yapılışından beri takip ettim yürürken video koymadılar problem olduğundan video konmadı galiba kusuru yada ayıbı olmasa mutlaka video olurdu

yok artık daha neler aracı o hale getirebilecek bilgi,birikim, tecrübe ve kabiliyeti olan ekip mi o aracı yürütemeyecek. ortaya böyle hurafeler atıp milletin aklını bulandırmanın manası ne ? emeğe saygı lütfen....

bu aralar gezenbilirde de aile içi boş konuşmalar başladı, yapılan projelere verilen emeklere destekten çok köstek çabalarına anlam veremiyorum...

ne gerek var bunlara arkadaşlar ??

tr100a' Alıntı:

Bundan sonra "duran arac" resimlerine paydos !!!!! mutlaka video ekleyelim :smiley:))

8 gözlü valla örümcek gibi çıkmış aynı

IMG 0492

AOCENKER' Alıntı:
Formun önceki sayfalarında belirtmiştim. resimdeki fanı aldım onu takıcam.....

kolay elsin çalışmalarınızı takdirr ediyorun ülkemizde bu kadar kapsamlı bir çalışma yapılmadı zannederim sizleri cani gönülden kutlarım bu radyetör fanlarından bende aradım zamanla amma sonunda kendim yaptım saygılar

DSC00087

Ynt: 455 Hp V8 Beklediğimiz Motor Geldi

Konuyu hareketlendirelim :smiley: araç tarsustan satıldı diye biliyorum 911 auto sattı sanırım nerde şuan araç bilen var mı ?

Ynt: 455 Hp V8 Beklediğimiz Motor Geldi

Dikişi adana da tutturmuştu arkadaşlar mahmut demir usta halletmişti sorunları daaa o yuzden ilanı falan yok sanırım alan memnun o yuzden satmıyor herhalde :smiley: satsalarda alsak :-[

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR