5. VW Bus Buluşması fotografları (12-13 Mayıs Orhangazi-İznik Gölü )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mdr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,990

mdr

Zirve
Yer
Yalova
Karavancılıga ilk adımımdan sonra ilk etkinlik katılımım oldu.

Karamürsel-Yalova ekibi olarak 6 araçla katıldık.Yurdun her tarafından Hatta Yunanistandan misafirlerimiz vardı.

Güzel bir havada çok geniş katılımla bir organizasyon oldu.Emegi geçen bütün arkadaşlara buradan teşekkür ediyorum..

Fotograflar geliyor..

Etiketler
Ynt: 5. VW Bus Buluşması fotografları (12-13 Mayıs Orhangazi-İznik Gölü )

ne yaptımsa yüklemede sorun var..

Teşekkür ederim Umut bey..

yükleyebilsem..ne T3-T2 ve Kaplumbagalar var....... :D olmuyor..sitede sorun var

mdr' Alıntı:
Teşekkür ederim Umut bey..

yükleyebilsem..ne T3-T2 ve Kaplumbagalar var....... :D olmuyor..sitede sorun var

Yeşillikler içinde, karavanlar, insanlar, mutluluk, huzur... Çok güzel fotograflar. Görüntüsü bile insanı mutlu etmeye yetiyor. Teşekkürler.

Burak bey..çok teşekkürler...

orada olmak daha bir güzel.. ;D

Re: 5. VW Bus Buluşması fotografları (12-13 Mayıs Orhangazi-İznik Gölü )

İsmail Abi katilimiz bizi mutlu etti. Cok tesekkur ederiz. Kisa da olsa sohbet edebildik.

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

Fotoğraflar için teşekkürler İsmail Bey. Sizinle tanıştığıma sevindim. Facebookdaki fotoğraflarınızı göremiyoruz. Facebookda göstermek istediğiniz albümün altında herkesin görebileceği bir link var. O linki buraya yazarsanız o albümdeki fotoğrafları görebiliriz.

Ynt: Re: 5. VW Bus Buluşması fotografları (12-13 Mayıs Orhangazi-İznik Gölü )

Çok teşekkürler Dursun bey..Bir dahaki etkinliklerde görüşmek üzere..

birapa' Alıntı:
İsmail Abi katilimiz bizi mutlu etti. Cok tesekkur ederiz. Kisa da olsa sohbet edebildik.

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

Haklısınız..yeni link veriyorum..

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.3969968487558.173563.1230857601&type=3

aslanahmet' Alıntı:
Fotoğraflar için teşekkürler İsmail Bey. Sizinle tanıştığıma sevindim. Facebookdaki fotoğraflarınızı göremiyoruz. Facebookda göstermek istediğiniz albümün altında herkesin görebileceği bir link var. O linki buraya yazarsanız o albümdeki fotoğrafları görebiliriz.

Her yönüyle güzel bir buluşmaydı. Emeği geçen herkese teşekkürler. Sadece kamptan değil giderken, dönerken yaptığım yolculuktan da keyif aldım. Yollar genel de açıkdı. Cumartesi sabah giderken otobandaki OPET ( Mehmetçik Vakfı) de toplanıp hareket ettik. 2. fotoğraf ise Gölcük Migros'ta verilen molada çekilmiş. Giderken AVD konvoyu ile gittim. Dönerken de ben, Gökhan (toffy) ve Levent (Güngör) abiden oluşan küçük bir gezenbilir konvoyu yaptık :smiley:

Not: fotoğraflar Sebahattin Gerçeker Bey'e ait.

Eeee bu kadar mı fotoğraf var, herkesin elinde makine vardı neler kaçırmışız diye bakarım diyordum :-\

Sabırsızlıkla fotoğrafların devamını bekliyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri