6 metre Başoğlu çekme karavan, 14.000TL.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vural Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,364

vural

Ana Kamp
Yer
balıkesir
Merhaba, 1999 model(Depremden önce yapılmış),6 metre, çift dinğil başoğlu marka çekme karavanımı satmaya karar verdim, satış nedenim 7.20 başka bir çekme karavan almaya karar verdiğimdendir.Karavanımda önde yatak odası ve çift kişilik yatak, orta bölümde oturma gurubu ve ortada tek kişilik yatak olabilen masa, en arka bölümde yine oturma gurubu ve çift kişilik yatak olabilen masa bulunmaktadır.220 ve 12 volt elektrik tesisatı bulunmaktadır, su deposu 50 litreliktir, tuvaletini yeni değiştirdim.Ekstra olarak ebescher marka mazotlu ve termostatlı kalorifer sistemi mevcuttur (Henüz 1 yıllık yeni bir cihazdır), yazın kullandığım ve karavanın ön cephesinde bulunan kanala fittille geçen güneşliği mevcuttur.Yazın ve kışın içinde sıkılmadan yaşayabileceğiniz özellikte ve ferahlıktadır, buzdolabı ve televizyonu mevcuttur ve yenidir.Hiç masraf etmeden kullanıma hazır vaziyettedir. Fiyatı pazarlıksız olarak 14.000 liradır, ilğilenen arkadaşlar bana 0 532 6129950 numaralı telefonumdan ulaşabilirler, karavanım şuan İzmir karşıyakadadır.

Etiketler

Ynt: 6 metre Başoğlu çekme karavan, 14.000TL.

Haklısınız ama beceremedim, bir sürü yerde fotoğraf yüklemeyle ilğili yazılanları okudum, valla fotoğraf yüklemekten vazgeçtim, pazar pazar kafam allak bullak oldu, çok bilinmeyenli denklem gibi bişey bu, satılık karavan ilanı verdim fotoğraflarını koymak istedim ama öyle bir ibare yok, mesajı yazdığımızda resim /Fotoğraf yada dosya yükle diye bir yer varda benmi göremedim, geenbilir oldukça aktif ve kullanıcısı fazla bir site, herkes uzman olmayabilir biraz daha basitleştirmek lazım diye düşünüyorum, teşekkür ederim.

Ynt: 6 metre Başoğlu çekme karavan, 14.000TL.

Yanıtla tuşuna bastığınızda açılan sayfa sol altında Dosya ekle ve Dosya Seç ile fotograflarınıza ulaşıp isteğiniz foto üzerine
çift tıklayarak dosya içine alabilir daha çok eklenti seçeneği ile işlemi her mesaj için 5 fotoya kadar tekrarlayabilirsiniz.

Bu işlemi yapıyorum yüklenmiyor derseniz bilgisayarınızdaki fotoları 1000x800 küçültme işlemini yapmalısınız aksi halde yükleme
başarısız olacaktır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

SON KONULAR

Geri