6 Yaşındaki Çocuk Araba Kullanmayı İnternetten Öğrenmiş

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan unimog-cu in mystery Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,816

unimog-cu in mystery

Ben bu 4x4 belasından :) ne zaman usanacağım
Yer
A>Z>İstanbul >
Web
jeepci37.sitemynet.com
ANTALYA (İHA) - Muğla'nın Dalaman İlçesi'nde kaçırdığı otomobili kullanan 6 yaşındaki çocuk, iki aracın ardından elektrik direğine çaparak durabildi. Kazada yaralanarak hastaneye kaldırılan küçük çocuk, tedavisinin ardından hastaneden taburcu edildi.

Edinilen bilgiye göre, Dalaman İlçesi'nde 6 yaşındaki H.G., evlerinin önünde bulunan İbrahim Söğüt'e ait 48 D 9787 plakalı otomobili kontak anahtarı olmadan çalıştırarak sürmeye başladı. Aracın kontrolünü kaybeden Hasan, önce 2 otomobile ardından da yol kenarında bulunan elektrik direğine çarptı. Kazada yaralanan küçük çocuk, çevredeki vatandaşlar tarafından Dalaman Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Çocuk, 4 günlük tedavisinin ardından taburcu edildi.

Evlerinin önünde oynarken yol kenarında sarı renkli bir araba durduğunu belirten H.G., "Arabanın kapısı açıktı. İçine bindim, sürmeye başladım. Biraz gittikten sonra bir direğe çarptım. Beni hastaneye götürdüler. Ben araba sürmesini internetten öğrendim" dedi. Çocuğun annesi Cennet G. ise, "Biz de anlamadık nasıl arabayı çalıştırıp, kaçırdığını. Hastaneye yatırıldıktan sonra bize haber verdiler. 4 Gün Dalaman Devlet Hastanesi'nde yattı. Sadece sağ kulak arkasında küçük bir yara var. Başka kırık veya çıkığı yok. Artık bundan sonra kontrol altında tutacağız" diye konuştu.

Otomobili kaçırılan İbrahim Söğüt ise, "Arabam evimin önünde duruyordu. Ben de inşaattaydım. Polis merkezinden arayıp arabamın kaza yaptığını bildirdiler. Benim merak ettiğim, arabamın kontak anahtarı bende. Hatta Polis Karakolu'na giderek anahtarı masanın üstüne koydum. Arabam hurda haline gelmiş. Hurda olarak 2 bin YTL'ye Denizli'de sattım" diye konuştu.

Ayrıca Mehmet Korkut isimli bir kişi de Hasan'ın bundan 15 gün önce de kendisine ait 48 T 2672 plakalı taksiyi kaçırmaya çalıştığını ileri sürdü.

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR