60 YAŞINDA SIRT ÇANTASI İLE İRAN, PAKİSTAN, HİNDİSTAN GEZİSİ

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mkcengiz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,962

mkcengiz

Yeni Üye
Uzun zamandır yapmayı planladığım sırt çantası ile iran, pakistan, hindistan gezisine kısmet olursa haftaya başlıyorum kısmet olursa. pakistan vizesini aldım sırada hindistan vizesini aldıktan sonra yola çıkacağım. yolculuğumu otobüs ve trenle yapmayı planlıyorum. hedef bütçe olarak 912tl olan emekli maaşım olacak. anı ve fotoğraflarımı paylaşmaya çalışacağım. tavsiye ve görüşlernizi paylaşırsanız memnun olurum herkese iyi günler dileğiyle. m.k. cengiz.

Etiketler
Ynt: 60 YAŞINDA SIRT ÇANTASI İLE İRAN, PAKİSTAN, HİNDİSTAN GEZİSİ

umarım dileklerinizi gerçekleştirirsinniz takipte olacağız.

Sağlık ile keyif alabileceğiniz bir yolculuk dilerim Allah yardımcınz olsun.

İyi yolculuklar,sağlıklı günler bilgilerinizi burdan paylaşırsanız memnun oluruz,saygılar sunarım

hayırlı uğurlu birgezi diliyorum fotoları takip ediçem,mutlu geziler.

Allah kasız belasız ve hayalizdeki gibi bir gezi olmasını nasip etsin
paylaşımlarınızı merakla bekliyoruz

Ben de hayırlı yolculuklar diliyorum. Özellikle Hindistan bölümünü büyük bir merakla bekliyorum.

Herkese iyi günler 6 mart günü itibarıyla pakistan ve hindistan vizelerini aldım. vizeler hakkında kısa bilgiler vererek siz ilgilenelere yardımcı olabilirsem mutlu olurum. Pakistan vizesi: ikili giriş 140 dolar ve pakistanda herhangi bir otelden rezervasyon istiyor. çalışma saatleri sabah 10.00/12.00 arasında ve işlemler tamamlandığının ertesi günü pasaportunuzu alıyorsunuz. Hindistan internetten online başvuru formunu doldurup çıktısı ile kendiniz giderek 42 dolar vize ücreti ödediğinide vizenizi alıyorsunuz . çalışma saatleri saat 9.30/11.30 arası ve işlemler tamamlandığında aynı gün saat 17.00 de pasaportunuzu alıyorsunuz şimdilik anlatıcaklarım bunlar tekrar buluşmak ümidiyle iyi günler.

Hayırlı yolculuk iyi ve sağlıklı seyahatler diliyorum.
İranda internet sıkıntılı kredi kartı iş görmüyor selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR