65 LT HAFİF DAYANIKLI SIRT ÇANTASI - FERRINO FRENEY 5510

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kutx Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,162

Kutx

Yeni Üye
Çantayı 15 günlük yurt dışı seyahatim için almıştım. Uzunca bir süre ihtiyaç duymayacağım için satıyorum.

Çantada hiç bir şekilde aşınma, yırtılma vs. yoktur. Sadece elden teslim edeceğim için, alışveriş esnasında kontrol edebilirsiniz. Kendi ferrino poşetinde, broşürüyle, yedek ipleri ile teslim edeceğim.

Başta çantanın kumaşı olmak üzere sırtınıza aldığınızdan itibaren çantanın kalitesini hissediyorsunuz. Sırt paneli tam uyumlu olmasının yanı sıra hava alıyor ve yükü hissettirmiyor, ayrıca gelişmiş bir fermuar sistemi var ve hafif. Şahsen çantadan çok memnun kaldım.

Çantanın genel özellikleri:

Tırmanıcıların expedisyon faaliyetlerinde tün ihtiyaçlarına cevap veren hafif , ergonomik konforlu bir çanta.
DuPont Hypalonla yırtılma ve aşınmaya karşı güçlendirilmiştir
S.L.F Dayanıklı hafif kumaş
F-Tech kumaş
Soluyabilen ergonomik Air Convector sırt sistemi
D.E.A Double Ergo Adjustment tam ayarlanabilir sırt sistemi
DuPont Hypalonla güçlendirilmiş buz kazması ve kayak tutacağı
Su geçirmez fermuar
İskelet sistemi esnek şekillendirilebilir ve çıkarılabilir çelik barlardan oluşur
Polyethylene sırt paneli çıkarılarak acil durum sedyesi olarak kullanılabilir
Ergonomik ve nefes alabilir bel ve omuz kolonu
H2 Bag hydration sistemiyle 65 l Ağırlık: 2,45 / 2,2 kg

Şehir: İzmir/Bornova (İzmir'in herhangi bir yerinde teslim edebilirim)
Fiyat: 190 TL[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4]

Ürün sahibinden.com'da da yayınlanmaktadır.

Photo0748

Photo0749

Photo0750

Photo0752

Etiketler

Ynt: 65 LT HAFİF DAYANIKLI SIRT ÇANTASI - FERRINO FRENEY 5510

tired warrior' Alıntı:
Güzel bir çanta alana satana hayırlı olsun.
Evet, gerçekten güzel bir çanta. Hayırlısı olsun.

Yorum için teşekkürler...

KONU GÜNCELDİR.
FİYAT: 160 TL

ihtiyacımın aciliyeti artması sebebi ile sadece gezenbilir üzerinden ulaşanlara 140 TL

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR