7/24 Açık Landrover'cılar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan HakanBastoncu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46,274
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 926,958

HakanBastoncu

Kamp II
Yer
İSTANBUL
Selam Land Rover tutkunları, bu bölümde sohbet edip birbirimizi daha iyi tanıyalım...

Soru sormak veya bilgi paylaşımı için lütfen bu bölümü değil, ilgili forum başlıklarını kullanalım...

GEZENBİLİR YÖNETİMİ

ndoganci' Alıntı:
güven

kısmet olursa seneye yapacağım bir tane...

Naci Abi,

Seneye beni nüfusuna kayıt yaptırabilirmisin? Hakan Doğancı : kulağada hoş geliyor valla ;D

Etiketler

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar

ndoganci' Alıntı:
hakan

anlaştık, bana baba diyebilirsin artık...

Babacığım nasılsın? ellerinden öperim ;D ;D

Benimde senin gibi disco ve defenderim birde hurda RRC im var, Torunun Duru Doğancı da ellerinden öper ;D

Sağlıcakla kal babacığım. ;D ;D

imza
Yavuz Doğancı ;D

;D ;D ;D

Sevgili Babacığım, eğer miras dağıtımını şimdiden yapacaksanız, Yaş faktörünü dikkate almanızı rica edeceğim.

En Büyük oğlunuz Yavuz Doğancı.

HakanBastoncu' Alıntı:
Yavuz abi,
Ufuk abi Land Rover'e gönüllü gibi :D Ne dersin kandırabilirmiyiz?
Hakan Doğancı
Sevgili Hakan ben tum araclari seviyorum Yavuz beni biliyor :smiley: burda anlatmak zor tabiki de basit bi ornek vermek istiyorum 10 kisi bi lokantaya gidelim hepimiz ayni yemegi yemeyiz dimi? Ama gittigimiz lokantanin kurusu meshurdur cogunluk kuru yer :D Kuru ile doneri meshurdur yarisi doner yer yarisi kuru bir ikide corba vs :D

arkadaşlar mümkünse başlığınızı değiştirebilir misiniz? böyle olmuyor.gece kuşu falan yalan beyana giriyor ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,433
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR