750 Kg Altı Romorkla Yurt Dışı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kaanki Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,153

kaanki

Ana Kamp
Forum da araştırdım ancak kesin bir bilgi bulamadım. İpsala dan Yunan a çıkışta 750 kg altı romorkla çıkan varmı yada nasıl bir prosedür gerekli araç takip yeşil sigorta var
Birileri yardımcı olabilirsiniz sevinirim.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Sanırım tecrübe eden olmamis

Çıktım araç daha önceden kayıtlı olduğundan römork içinde sorun olmadı sadece ilk görevli plaka araçla aynı mı diye sordu 3. ve 4. Görevli de evrak bile istemeden geçirdi Yunanistan tarafında ise bakmadı bile hafif romorkla cikacaklara güzel bir bilgilendirme olmuştur sanırım

Biraz daha detay verebilir misiniz? Karavan için ekstra bir belge/sigorta istemediler doğru mudur?
Ayrıca karavanınızın marka/modeli nedir?
Çok teşekkürler,
İyi Tatiller.

Marka kendi imalatim fotoğraflardan da göreceksiniz hatta bu yıl mutfakta ilavemiz oldu armenistis camping yetim insanların çok fazla ilgisini çekti son model Alman çekme karavan karı bile bu kadar ilgi görmemiştir . ATV kullandığından biraz daha geliştirdim çadırla birlikte ATV de tasiyabiliyorum

Biraz geliştirmeler le son hali ve sorunsuz Yunanistan cikisi 665536b36b9e55decb7732140e5e2856 12200e7735a8137306f23d65414ab03e 444a425b0d255c9e6f05639aba7d79b1 6db39c5a7a8bfbfc390797d2e134fd4b 7c153af8d4be1028490102f1691647a7 1a45f4e2a358f68008c6066d9a34235d

Kesin bilgi malesef yok ustalara sordum onlardan da cevap alamadım açıkçası bende denemeye karar verdim Bursa'dan yola koyuldum sınırda Türk tarafında hiç bir sorun çıkmadı sadece polis plaka araçla aynı mı diye sordu ve geçtim Yunan hele romorka bile bakmadı 3000 km dir Yunanistan'da geziyorum bir polis dahi görmedim yani sonuç olarak 750 kg altı hiç bir sorun yok güvenle cikabilirsiniz

Römork kendi yapimim marka model yok fotolar dan da görülebilir yeşil sigorta sadece araç için yapıldı belki sorarlar diye keyfe keder bir firmadan kendi adıma fatura kestirdim ancak onu bile sormadilar

Eğer yanınızda atv ya da motosiklet götürüyorsanız onu yanınızdaki yolcunun pasaportuna işliyorlar. Bunun dışında çeki demiri ruhsata işli ise bildiğim kadarıyla başka bir prosedürü yok :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri