9 Temmuz'da Buluşuyoruz. :)

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Assasin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,619

Assasin

110 inches of pure pleasure.
Mesajlar
2,178
Tepkime Puanı
4
Yer
Kocaeli/İzmit
Evet arkadaşlar , aktif olmadığından yakındığımız Kocaeli Grubu için bir tanışma buluşması yapmaya karar verdik.Buluşmamız 09 / 07 / 2011 Tarihinde , Yahya Kaptan - Kahve Dünyasında gerçekleşecektir. Cumartesi günü tüm kafeler kalabalık olacağından dolayı bir liste yapalım. Ben de listedeki kişi sayısına göre yer ayırtacağım.Tüm Kocaeli'li arkadaşlarımızı aramızdan görmekten mutluluk duyarız.

Listeyi başlatalım ;

1) Deniz Temizce
 

Etiketler

Ynt: 6 Temmuz'da Buluşuyoruz. :smiley:

eftaLYa' Alıntı:
Başlığınınız 6 temmuz idi.. değiştirdim.. ;D

7sinde çekimim var. belki haftasonu Yuvacık'a annemlere gelirsem bende atlar gelirim. ama listeye yazmayalım. kısmet :smiley:
Teşekkür ederim Esra Hanım , bekleriz herzaman. :smiley:
 

Ynt: 9 Temmuz'da Buluşuyoruz. :smiley:

Yahya Kaptan biraz ters olmuş ama bakalım =) Şimdilik askıda tutayım kendimi, gün yaklaştıkça duruma göre bilgilendiririm seni Deniz.
 

Ynt: 9 Temmuz'da Buluşuyoruz. :smiley:

LeoneKG' Alıntı:
Yahya Kaptan biraz ters olmuş ama bakalım =) Şimdilik askıda tutayım kendimi, gün yaklaştıkça duruma göre bilgilendiririm seni Deniz.

aytuLe' Alıntı:
tatile çıkmaz isem orada olacağım ama kesin değil..
Tamam arkadaşlar , katılım durumunuza göre listeye eklersiniz adınızı.Yahya Kaptan olayına gelince , vallahi ben bekledim herkesin fikrini , bana sadece Alican abi döndü.Biz de Yahya Kaptan'da karar kıldık. :smiley:
 

Ynt: 9 Temmuz'da Buluşuyoruz. :smiley:

İsmimi ekleyebilirsin o tarihte burada olacağım..

Aytaç Şenoğlu
 


Ynt: 9 Temmuz'da Buluşuyoruz. :smiley:

Tamam öyle olsun. :D Bugün Kahve Dünyasındaydım. Malum , Özsüt Fırın açılınca Kahve Dünyası müşterilerini kaybetmiş.Kafeden çıkan son kişiler bizdik , Özsüt'te boş yer yoktu. :D :D
 


Ynt: 9 Temmuz'da Buluşuyoruz. :smiley:

alican4153' Alıntı:
Aynen Özsüt fena patlattı :D Bizim için iyi oldu yer sıkıntısı çekmeyiz,gerçi şu an çok sıkıntı çekecek gibii gözükmüyoruz :smiley:
Aynen , ben 6-8 kişi oluruz diye planlamıştım. 4 kişi olursak Joven'de bile yer buluruz. :D :D
 
Ynt: 9 Temmuz'da Buluşuyoruz. :smiley:

alican4153' Alıntı:
Bence 8 kişiye ulaşırız :smiley:
Bakalım , buluşma Cumartesi günü olacağından dolayı babamın adını eklemedim listeye. Katılabilecek durumu olursa cuma günü eklerim. :smiley:

Şunu da ekleyelim ; Tek gelmeyecek arkadaşlar olacaksa kaç kişi geleceklerini belirtirlerse iyi olur. Malum ona göre yer ayırtacağım. :smiley:
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,222
Mesajlar
1,515,486
Kayıtlı Üye Sayımız
171,854
Kaydolan Son Üyemiz
vizyon karavan

SON KONULARGeri
Üst