95 2.0 Sporta Hava Akış Metre Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan demir545 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,696

demir545

0542 418 64 11
Yer
erzurum
Herkese Selam.. Hava Akış Metreyi Değiştirecem Çekişi Düzeltmek İçin... Bilen Birisi Yardımcı Olabilirmi Çıkma Alsam Faydası Olur Mu Sıfır Mı Almam Lazım ? Birde Nereden Temin Edebilirim Teşekkürler

Etiketler
Ynt: 95 2.0 Sporta Hava Akış Metre Arıyorum

Lada Nıvaların Bızımkı Ile Aynı Dıye Bılıyorum Hem Fıyatıda Uygun

Kardesım Senın Orda Opel Servısı Yokmu Sımdıye Kadar Parcaları Nerden Alıyodun .aldıgın Yerden Soramıyomusun ..bız Fıyat Konusunda Yardımcı Olması Icın Soyluyoruz Sen Sıtem Edıp Orjınalı Yokmu Dıyosun ..var Arkadasım Var Gıt 1 Mılyar Ver Sana Orjınalı Versınler

Bu Agresiflik Neden Anlamadım ? Çıkmalar Var 200 Liraya Benim Sorum Çıkmalar İşe Yarar Mı Demiştim Ama Siz Anlamadınız Herhalde

Hava Akış Metrede Çıkma Alınmaması Uygun Olur. Elektronik Parça Olduğundan Pek Güven Vermez. Nereden Bulurum Sorusuna Gelince Buralarda Uğraşmayın. Getirtebilirseniz Yurtdışından Getirtin.

Üstündeki kod ile arama yapın ladanınki ile aynı olabilir.

ladada kullanılan

Bosch
0280218004
0280218116
0280218037

arabanın çekişi çok az hava akış metredendir dediler sizce de öyle midir?

Merhabalar,
Güzel kardeşim, arkadaşımıza " bu agresiflik neden anlamadım?" diyorsunuz.
Size her yolu önermiş, siz hala çıkma veya orijinal arıyorsunuz. Orijinalini bilmem, fakat çıkma denilen şey eğer bir halta yarasaydı niye çıkarttı da kullanmadı? Hiç bunu düşündün mü?
Siz zaten aracınızı satıyorsunuz hayırlı müşteriler diliyorum.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Opel frontera 2.0 akış metresi bosch marka.ancak üretimde olmadığını tahmin ediyorum .Bosch servislerinden sorabilirsiniz.Parça numarası 0280202208 ve 0280202213 olarak geçer. alfaromeo 155 ve 164 (1992-1997)(parça numarası FIAT 60569704) ile opel omega A (1986-1995) ve opel vektra A(1986-1988) larda da kullanılmıştır.yurt dışında özellikle ingiltere de sıfır satışının devam ettiğini biliyorum.çünkü ben almıştım.hatalı lpg bağlantıları nedeniyle önce bu parça bozulmaktadır. lpg ayarlarını servislerde çocuk yaştaki çıraklara elletmenizi tavsiye etmem.

http://www.ebay.co.uk/itm/MASS-AIR-FLOW-METER-ALFA-Romeo-Opel-Vauxhall-0280202208-/280769928805?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item415f311e65

bu linkteki debimetre bir değişik geldi bana haksız mıyım ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR