96 Zj Günlüğü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan VolkanGurcan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 293
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 63,885
Tekrar merhaba. Üstat bir yardım daha alayım sizden. Benim zj’nin ön farrın arkasında siyah bir kilips var. Gar ayar klipsiymiş. Nereyi aradıysam bulamdım. Yardımlarınızı bekliyorum. Yükleyebilirsem fotoda yükleyeceğim.

8834D1B6 3550 438E 8ED6 DFC98165D9DF

Etiketler
Tekrar merhaba. Üstat bir yardım daha alayım sizden. Benim zj’nin ön farrın arkasında siyah bir kilips var. Gar ayar klipsiymiş. Nereyi aradıysam bulamdım. Yardımlarınızı bekliyorum. Yükleyebilirsem fotoda yükleyeceğim.
Merhaba, Crown 4762490 diye aratırsanız farklı yerlerden seçenek çıkıyor.

Yine çok teşekkür ederim. Peki sipariş vereceğim. Bir site tavsiye edermisiniz. Türkiye gönderimi olan.

şu sıralar amazon'a bulaşmayın. pandemiden dolayı kargo fiyatları uçmuş durumda. 20 dolarlık ürüne 70 dolar kargo çıkıyor :smiley:

Herkese merhaba bende 96 zj sahibiyim yeni katildimm bu kervana sayilir ve ogrenmem gereken sok sey var kendimi dipsiz kuyuda gibi hissediyorum :D
Yakit ibrem 0 da ust ekranda DTE hep 0 km gosteriyor saniyorum samandira bozuk hesapla gidiyorum
Benzinde 20 lt/100km civari gibi bir rakam goruyorum

Herkese merhaba bende 96 zj sahibiyim yeni katildimm bu kervana sayilir ve ogrenmem gereken sok sey var kendimi dipsiz kuyuda gibi hissediyorum :D
Yakit ibrem 0 da ust ekranda DTE hep 0 km gosteriyor saniyorum samandira bozuk hesapla gidiyorum
Benzinde 20 lt/100km civari gibi bir rakam goruyorum

Merhaba,hayırlı olsun aracınız.
Şamandıra arızalı olabilir yada basit bir temassızlık da olabilir kablolarında.
Hesaplamanızla 20 lt güzel bir tüketim bence.Yol bilgisayarında 18.5 lt civarındaydı benim tüketimim.

Merhaba,hayırlı olsun aracınız.
Şamandıra arızalı olabilir yada basit bir temassızlık da olabilir kablolarında.
Hesaplamanızla 20 lt güzel bir tüketim bence.Yol bilgisayarında 18.5 lt civarındaydı benim tüketimim.
Tesekkur ederimm sizinde hayirli olsun araciniz kazasiz belasiz , ilk once bi baktirayim ozaman sonra parca arama isine giriseyim aslinda gonul isterki kendim halledebileyim ama suan okadar ilerleyemedim

Tesekkur ederimm sizinde hayirli olsun araciniz kazasiz belasiz , ilk once bi baktirayim ozaman sonra parca arama isine giriseyim aslinda gonul isterki kendim halledebileyim ama suan okadar ilerleyemedim

Teşekkürler.
Benzin pompasına kendi başınıza ulaşmanız zor.Deponun alttan tamamen sökülmesi gerekiyor.Mümkün olduğu kadar boş depoyla girişin bu işe ki hazır depo sökülmüşken iç temizliğide yapılabilsin.Benim şüphem daha önce sadece elektrik pompası değişimi yapıldıysa belki bir hata sonucu şamandıra kablosu zarar görmüş olabilir.

Teşekkürler.
Benzin pompasına kendi başınıza ulaşmanız zor.Deponun alttan tamamen sökülmesi gerekiyor.Mümkün olduğu kadar boş depoyla girişin bu işe ki hazır depo sökülmüşken iç temizliğide yapılabilsin.Benim şüphem daha önce sadece elektrik pompası değişimi yapıldıysa belki bir hata sonucu şamandıra kablosu zarar görmüş olabilir.
Evet umarim oyledir ve hallolur bu dipsiz kuyuya benzin atmak gibi bisey hep 0 okuyorum 😄bu arada verginizi dusurttunuzmu dilekce ile ben bir excell dosyasi uzerinden kendi aracimi buldum kasko degeri icin vs ama bir suru kod var umarim dogru bulmusumdur suan cevap bekliyorum vergi dairesinden hesaplamalarima gore 1330 kusurlerde olmasi gerekiyor yillik

Bende beklemedeyim hunuz dilekce kayit edildi diyor sorgulattigimda , bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim

Birde ben biraz orjinalciyim bende teyp kaset calar ama calismiyor herhalde amerikan frekans oldugu icin midir bilmiyorum sizde calisiyormunsuan baska bi teyp var ama cok gozume batiyo ya orjinali tamir ettiricem yada double ekran koycam ilerleyen vakitlerde antenimdede problem var zaten

Grand Cherokee Amerikan versiyon olmasına rağmen radyosu çalışıyordu.Bendeki sistem CD,kaset ve radyo beraber olan sistemdi ama cd playerı çalışmadığı için değiştirmiştim.Bence double ekran koymayın.Sığdırmak için kesmeniz gerekecek yuvayı.Amazonda metra marka çerçeve var,onunla kaliteli bir teyp takabilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri