99 3,9v8 Disco 2 Destek Ricasi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan okantezer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,899

okantezer

Yeni Üye
Merhabalar.
4 aylik cicegi burnunda bir disco2 sahibiyim. Denildigi uzere masraflara basladik. Ancak cozemedigim bir sikintim mevcut. Sizlerden desteginizi rica ediyorum. Simdiye dek bir kac kere immo arizasi nedeniyle araci beklemek, ac kapa yapmak, aku kutuplaruni sokerek reset atmak gibi mudahalalelerde bulunmak zorunda kaldim. Son olayda yine arac kaldi ve bu sefer bir daha calismadi. Ancak bunun immo arizasi olup olmadigindan emin olamadim. Forumlardan manual eka kodu girerek immo resetlemeyi okudum ve yaptim. Arac kodu kabul etti ancak yine calismadi. Mars basiyor, krank donuyor ama malesef hep husran. 4 kere biten akumu sarj ettim ve her denememde ayni sonuc. Saft sensoru degisti yine cozulmedi. Eka kodunu girip deneyip calistiramayinca ve araci uzaktan kilitleyince gordum ki dash deki lamba immo nun tekrar devrete girdigini bagiriyor. Ben anlamadim bu isi. Siz ne dersiniz?

Etiketler

şanzuman vites seçici. aracı parktan cıkartıp tekrar parka takın
tavandaki su sorununa baktırmak için açtırdığınızda 2 sunroofun ortasındaki alıcıları temizleyin

Şanzuman pozisyon swici kaynaklı olduğunda marş tık bile yapmaz, direk kontak bağlantısını keser park modunu algılamıyorsa
Posizyon swicini bozan şey , yazın klima suyu direk onun üstüne akıyor su tahliyesinin akma pozisyonunu kısa bi hortum ekleyerek değiştirin , yoksa bu parçayı yenide taksanız kısa sürede yenşden error verir , benim konuma bakın nasıl yapışacağını anlattım orda
İkinci olasılık olarak yine tık bile yoksa marş motorunun üstünde tek ince bi kablo fişe giriyor orda temazsızlık olabiliyor orayla oynayın düzelirse o fişi ve karşılığını zımparayla temizleyin, fişte boşluk varsa penseyle sıkı geçmesi için biraz sıkın
Tavandaki alıcı anahtar uzaktan kumandanın alıcısı uzak yakın çekme problemlerinde değişmesi gerekir tamiri yok

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.