DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

99 3,9v8 Disco 2 Destek Ricasi

'DISCOVERY' forumunda okantezer tarafından 9 Şubat 2019 tarihinde açılan konu 517 kişi tarafından okunmuş, 3 cevap yazılmıştır

1. okantezer

okantezer Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar.
    4 aylik cicegi burnunda bir disco2 sahibiyim. Denildigi uzere masraflara basladik. Ancak cozemedigim bir sikintim mevcut. Sizlerden desteginizi rica ediyorum. Simdiye dek bir kac kere immo arizasi nedeniyle araci beklemek, ac kapa yapmak, aku kutuplaruni sokerek reset atmak gibi mudahalalelerde bulunmak zorunda kaldim. Son olayda yine arac kaldi ve bu sefer bir daha calismadi. Ancak bunun immo arizasi olup olmadigindan emin olamadim. Forumlardan manual eka kodu girerek immo resetlemeyi okudum ve yaptim. Arac kodu kabul etti ancak yine calismadi. Mars basiyor, krank donuyor ama malesef hep husran. 4 kere biten akumu sarj ettim ve her denememde ayni sonuc. Saft sensoru degisti yine cozulmedi. Eka kodunu girip deneyip calistiramayinca ve araci uzaktan kilitleyince gordum ki dash deki lamba immo nun tekrar devrete girdigini bagiriyor. Ben anlamadim bu isi. Siz ne dersiniz?

Etiketler:

2. coolcat

coolcat Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    1
    benzin basıncını kontrol ettiniz mi

blacklotus bunu beğendi.

3. Esved_A

Esved_A Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    6
    şanzuman vites seçici. aracı parktan cıkartıp tekrar parka takın
    tavandaki su sorununa baktırmak için açtırdığınızda 2 sunroofun ortasındaki alıcıları temizleyin

4. troyexplorer

troyexplorer Zirve

Alınan Beğeni:
    530
    Şanzuman pozisyon swici kaynaklı olduğunda marş tık bile yapmaz, direk kontak bağlantısını keser park modunu algılamıyorsa
    Posizyon swicini bozan şey , yazın klima suyu direk onun üstüne akıyor su tahliyesinin akma pozisyonunu kısa bi hortum ekleyerek değiştirin , yoksa bu parçayı yenide taksanız kısa sürede yenşden error verir , benim konuma bakın nasıl yapışacağını anlattım orda
    İkinci olasılık olarak yine tık bile yoksa marş motorunun üstünde tek ince bi kablo fişe giriyor orda temazsızlık olabiliyor orayla oynayın düzelirse o fişi ve karşılığını zımparayla temizleyin, fişte boşluk varsa penseyle sıkı geçmesi için biraz sıkın
    Tavandaki alıcı anahtar uzaktan kumandanın alıcısı uzak yakın çekme problemlerinde değişmesi gerekir tamiri yok

Son düzenleme: 21 Şubat 2019

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...