Abant, Yedigöller ve Samandere Şelalesi çadır kampı notları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan CBC Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 45
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,935
Ynt: Abant, Yedigöller ve Samandere Şelalesi çadır kampı notları

Akçakoca Hemşin Köyü Camii

SDC15519

SDC15544

SDC15576

SDC15624

Ekli dosyalar

• SDC15513.JPG
    SDC15513.JPG
    113.6 KB · Görüntüleme: 241

Etiketler

Ynt: Abant, Yedigöller Ve Samandere Şelalesi Çadır Kampı Notları

Merhaba arkadaşlar,
Biz de bu haftasonu için yedigöller'de kamp yapmayı planlıyoruz.Acaba yanımızda su götürmemiz gerekiyor mu?Beni mazur görün Çok mu fazla şehirli bir soru oldu acaba..:smiley:Su akan bir çeşme vardır ve içiliyordur herhalde..
Bir de bu mevsimde kalabalık olur mu?MAsa bulmakta zorlanır mıyız?
Tecrübeli arkadaşların cevaplarını bekliyoruz.Teşekkürler...

Sudan bol bir şey yok...hele bu mevsimde.......ama ağaçların altı komple çamur olur....çadırda kalacaksanız.....altlık götürün......bir de geceleri soğuk olur, iyi de yağmur yağabilir.............

tommycan' Alıntı:
Sudan bol bir şey yok...hele bu mevsimde.......ama ağaçların altı komple çamur olur....çadırda kalacaksanız.....altlık götürün......bir de geceleri soğuk olur, iyi de yağmur yağabilir.............
Cevabınız için teşekkürler.
http://www.accuweather.com/tr/tr/bolu/317291/weekend-weather/317291 buradan baktığımızda yağmur görünmüyo .Yedigöller için buradaki veriler geçerli mi bilmiyorum ama yine de yanımızda kalın bir naylon ve askeri mat götürüyoruz.
Ateş yakmak için varilimiz yok ama.Oradan bölye birşey veiyorlar mı bil bilginiz var mı?

Yedigöller , Bolu'dan ayrı bir platoda.....Dolayısıyla bağımsız yağmurlar alabilir bu mevsimde.......Kuzey rüzgarına kapalı da olsa, sonbaharda güneşli bir hava ile çadıra girip, sabah 50 cm. kar ile uyanılabilen bir yer.........
Varil olayını bilmiyorum ama, ateş yakılabilen yerler var........Bekçi size yardımcı olacaktır.........

emelzer' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,
Biz de bu haftasonu için yedigöller'de kamp yapmayı planlıyoruz.Acaba yanımızda su götürmemiz gerekiyor mu?Beni mazur görün Çok mu fazla şehirli bir soru oldu acaba..:smiley:Su akan bir çeşme vardır ve içiliyordur herhalde..
Bir de bu mevsimde kalabalık olur mu?MAsa bulmakta zorlanır mıyız?
Tecrübeli arkadaşların cevaplarını bekliyoruz.Teşekkürler...

merhaba ayın 20sinde bende gidicemde 3 gün kalıcam acaba gittiniz mi yedigöllere?...resim paylaşma imkanınız varsa paylaşırmısınız hava ve imkanlar nasıldı herhangi bir sıkıntını çektinizmi.daha önce gitmedim yedigöllere o yüzden bilgi verebilirseniz sevinirim çünkü forumda bakındım biraz ama 1-2 ay içinde yakın tarihte giden pek yok..o yüzden şu anda en yakın siz varsınız eğer gittiysenz burda paylaşırsanız sevinirm.. :smiley:

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=95282.0

Bu link'den resimlere bakabilirsiniz Mart sonu.

mezeci_67' Alıntı:
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=95282.0

Bu link'den resimlere bakabilirsiniz Mart sonu.

teşşekkür ederim..bu resimleri görmüştüm zaten bakmıştım hava güzel görunuyo bu resimler de haftaya da hava böyle olsa iyi olur..yalnız hava durumunda cumartesi pazar yağışlı gösteriyo açıkcası tedirginim yağmur yağarsa nasıl olur diye :smiley:

Cumartesi ve Pazar günü öğleden sonraları hafif yağmurlu gözüküyor. 4x4 veya 5x5 boyutlarında yağmurda sıkıntı çekmemek için naylon veya
branda yannızda bulunsa iyi olur o kadar yolu gittikten sonra keyfiniz kaçmasın .

Evet Arkadaşlar
Yağmur yağmasından ve yolların kötü olmasından korka korka gittiğimiz kampımızı yaptık döndük.Hikayemizi de bloğumda anlattım:

http://emelinruyasi.blogspot.com/2013/04/7-gol2-gun3-cadr6-sirin.html

Fakat düşündüğümden daha da güzel oldu kampımız.Hava çok güzeldi ilkgün.Işıl ışıl güneş vardı.PAzar günü de kötü sayılmayacak bir hava vardı yine.
TEşekkürler cevap yazan yazmayan herkese.
SAğlıcakla gezekalın!

Kurban bayramında ailemle birlikte Samandere Şelalesi, Güzeldere Şelalesi ve Topuk Yaylasıni 3-4 günde gezmeyi planlıyoruz. Mutlaka uğramamızı önerdiğiniz çevrede yerler var mı?

Not: Daha önceden Abant ve Yedigöller'e gittiğimizden dolayı yeni yerler görmek adına Abant ve Yedigöller'e uğramayı düşünmüyoruz.

Şimdiden teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR