ACİL AVDA-ORMANDA-KARLI ORTAMLARDA KULLANILMAK ÜZERE HAFİF KAR BOTU ARANIYOR..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan soundstream Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,397

soundstream

Yeni Üye
Merhaba sevgili arkadaşlar.avda-ormanda ve karlı ortamlarda kullanılmak üzere kesinlikle su geçirmeyecek yürüyüşlerde ani koşmalarda engel olmayacak bir bot aranıyor.özellikle koşmalı bir av olan domuz avında kullanılacak.ÇOK ACİL olmak üzere sıfır veya 2nci el farketmiyor.2nci ellerde çok temiz çok az kullanılmış hiçbir şekilde deformasyonu olmamak şartıyla olacak.ilgilenen veya satış yapmak isteyen kişiler 0543 307 14 21 nolu telefondan yada burdan resimli olarak mesaj bırakabilirler.sonsuz saygılar...

Etiketler
Ynt: ACİL AVDA-ORMANDA-KARLI ORTAMLARDA KULLANILMAK ÜZERE HAFİF KAR BOTU ARANIYOR..

Arazide rahat koşmak için en iyi ayakkabı bence Salomon Quest 4D, gore-tex astarlı ve 4D chassis taban sistemine sahip. Bu taban bozuk zeminde koşu için çok iyi. Kadıköy Adrenalin'de mevcut, bekleriz ;)

Ynt: ACİL AVDA-ORMANDA-KARLI ORTAMLARDA KULLANILMAK ÜZERE HAFİF KAR BOTU ARANIYOR..

Bende avcıyım herhafta sonu avdayım uçar avı yapıyorum. tek tük domuzada cıkıyorum. tavsanada cıkıyorum ortam olursa kim ne derse desin ayakkabı bot tarzı olmıyor avda en güzeli kalite aigle derim ben. 5 mm olan o kalın modeli var yannısım yokise 5mm terleme dısında hiçbir sorunu yok ve kışın kar kış buz soğuk banamasın demiyo 0 üşüme. Domuzcuysan ben aigle oneririm malum ağırlıklı olarak soğuk hava avı yağmur kar vs.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.