Acil Grand Cherokee 5.2 Çalışmıyor Acil Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Konnektör Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,157

Konnektör

Yeni Üye
Merhaba benim sorunum aracı akşamdan yukuş yukarı bırakmıştım.2 gün sonra gittigimde araç çalışmadı zaten benzin az oldugunu biliyordum.daha sonra yukuştan düze almak için arkadaşla karburatöre benzin döktük çalıştı ama hareket ettiremedik.daha sonra başka bir araçla düzlüge çektik zor bela ve yine çalışmadı.benzinazdır diye benzinciye kadar bir şekildegötürdük 50 tl lik benzin aldıktan sonra yineçalışmadı.ve aküyü bitirdik. araçda landi sıralı sistem var.acaba lpg beyni veya ecusu aracın çalışmasınımı engelliyor.marşa basıyorum 3 saniye çalışıp stop ediyor.benzinfilitresini söktüm herhangi bir pislik yok.sorun nedirdegerli ustalar lütfen yardım edin
Ayrıca benzinpompasından ses geliyor çalışma sesi

Arkadaşlar dikkat ediyorum bu sitedede heeyerde olduğu gibi akrabamuhabbeti var hiç kimse selam bile vermiyor yardım etmiyor.toprak muhabbeti yapsaydık yazan çok olurdu.haa şimdi Allah ın izniyle kendim çözdüm sorunu.şimdi diyeceksin yazda bizde faydalanalım.madem öyle gel böyle.insan sahtekarcaolsada bir şey yazardı demekki dağın başında kalsakki öyledeoldu kaldığımız gibide indik.bu kafayla gidilirseokuma yazma bilmeyen godoş servislere muhtaç olunur.yardımedin paylaşın madem adamlarbi site kurmuşhakkını verin.veson olarak buülkede jeepmarkasını ustası yoktur.

Bu şekilde sitem etmenize gerek yok diye düşünüyorum.Sorunuza da herkesin doğru veya yanlış cevap verme zorunluluğu yok.Bende sorunuzu okudum .Ama jeep surucusu olarak yaptıgınız ılk mudahale (karburatöre benzin dokmek ... )kesınlıkle yanlış ve tehlıkelı bir işlem.aracınızda yangın çıkabılırdı.ayrıca aracınızda karburatör olmaması gerekır.Aracınızda benzının çok az oldugunu bıldınız halde çalıştırmaya çalışıyorsunuz ,yanlış işlem.Dogru olanı benzınlıge gıdıp benzın alıp gelmenız gereklı.Bu sıtede de herkesı usta olarak görmeyın.Buradakıler kendı araçlarında yaşadıkları tecrubelerıle yardımcı olurlar ve de mutlaka yardım edecekler dıye bir şartta yoktur.jeep markasının ustaları yok dıyorsunuz ama servıs ve ustaları olmasa bu araçlar yollarda pek göremezsınız.ayrıca araç bılgılerınızı de vermemmışsınız .ben sıteyı sureklı takıp edıyorum bundan sonra yaşayacagınız problemlerde tecrubelerım dogrultusunda yardım edebılırım.
İyı akşamlar.

daf95xf arkadaşımızında dediği gibi araç çalışıp , birkaç saniyede sönüyor ise kendini güvenliğe almakta , tüm kapıları kapalı tutup bagajdan anahtar ile birkaç defa aç kapa yapmanız sorununuzu çözecektir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR