Adana Off-Road Grubu; Mersin - Tisan Kamplı Etkinlik Duyurusu (16-17 Temmuz 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ZEUSSSS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,347
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZEUSSSS

Zirve
Yer
ADANA
Web
www.zýpkýnavý.com
Bu hafta sonu rotamızı mersin tisan a çeviriyoruz etkinliğimiz kamplı olarak düzenlecektir
cuma akşamı we cumartesi öğleden sonra olmak üzere 2 grup halinde hareket edilecektir.
hareket saati grubların hareketine göre belirlencektir.

Yaklaşık mesafe 200 km gidiş.

Tisan, Mersin-Anamur yolu üzerindeki Yeşilovacık Beldesi’nde denize paralel uzanan bir dağın sıfıra inmesiyle doğudan ve batıdan daralarak kıstakta kurulmuş bir tatil köyüdür. Doğu ve Batı olmak üzere birbirinden güzel iki koyu vardır.

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]
Tisan adıyla bilinen Afrodisyas Klikyan antik bir kenttir de; Helen dilinde “Aphrodite’ye adanmış, Aphrodite Yurdu” anlamındadır. Bilindiği gibi, Anadolu’da Afrodit’e adanmış birçok antik şehir bulunmaktadır. Toroslar’dakinin, öteki adıyla Klikya’dakinin adı Afrodisyas Klikyan’dır.

1325

1325 1

1325 2

1325 3

1325 4

Etiketler
Ynt: Adana Off-Road Grubu; Mersin - Tisan Kamplı Etkinlik Duyurusu (16-17 Temmuz 2011)

Resimler güzelmiş şimdiden gidebilenlere iyi tatiller

Ynt: Adana Off-Road Grubu; Mersin - Tisan Kamplı Etkinlik Duyurusu (16-17 Temmuz 2011)

süper bi yer tam dalmalıkda yemekler beleşe gelecek ağda sereriz :D

Ben Cuma Akşamından Mersindeyim Çadır Kurma İşine Bu Sıcak Ve Nemli Havada Yanaşırmıyım Bilmiyorum Ama Orda Olucamm Listeyi Açıyorum O Zaman

1) Kemalhan Oray Suzuki Jimny

2) Selçuk RAHATLAR Nissan Terrano
3) Ömer pekergin jeep cherooke

4) Mahmut Demir Mitsubishi L200

Canım tisan gerçekten güzel yerdir fotolarda sağda görünen koyda kumsal harikadır 1986 yılında ilk gitmiştik umarım fazla bozulmamıştır oraya kadar gidilmişken hacıishakyalı beldesinide es geçmeyin derim

4) Mahmut Demir Mitsubishi L200
5) Özgür Aksöz + 1 Ford Ranger

bu sıcakta uyku tulumuna gerek yok değilmi??
birde çok sinek varmıdır oralarda acaba??

Tisanın tek kötü tarafı sivrisinek ve gece çakal uluması tek katlı yazlık çadır olmaksızın kamp atmak gece sineklere ziyafet olmak demektir

dopamin' Alıntı:
Tisanın tek kötü tarafı sivrisinek ve gece çakal uluması tek katlı yazlık çadır olmaksızın kamp atmak gece sineklere ziyafet olmak demektir
. Uyari icin merci. Sinek kovucumuzu aldim bile...bakalim bir gece katlancaz artik:smiley:

ctsi günü selçuk geç çıkacağı için günü öldürmemek adına CTSİ sabah kendi arabamla gitme kararı aldım.daha önce tisana gitmedim ama binek araçla gidilebilecek bir yermiş.cumartesi sabah 9 -10 arası yola çıkmayı düşünüyorum.konvoy yapmak adına ctsi sabah gelen araç varmıdır diyorum ?

+Öznur Akdoğan (+1) 06 ND PUNTO

ARKADAŞLAR İYİ EĞLENCELER DİLİYORUM HEPİNİZE VE HAFTAYA K.MARAŞ MAROFF NARLI ŞENLİKLERİNE BEKLİYORUZ TÜM OFF-ROAD VE KAMP SEVENLERİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Geri