Adana'da Yapabileceğiniz Aktiviteler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AYDURAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,855

AYDURAN

Zirve
Yer
İstanbul / Maltepe
- Yatçılık,

- Kayak,

- Doğa Yürüyüşü (Trekking),

- Kano,

- Rafting,

- Rüzgar Sörfü,

- Dalış,

- Balıkçılık,

- Kuş Gözetleme,

-Avcılık

Etiketler
Ynt: Adana'da Yapabileceğiniz Aktiviteler

- Yamaç paraşütü
- Paraşüt
- Spor Kaya tırmanışı
- Bisiklet
- Motokros
- Off-Road
Aktivite olarak da;
- Fotoğrafcılık,
eklenebilir... :smiley:

adana da bi tane trekkıng parkuru söylermısınız ?_??

Karaisalı da Hacıkırı var güzel bir kanyon eğer haftasonu giderseniz muhmelen tırmanış yapan arkadaşlarımızla da karşılaşısınız

Karaisalı merkezden 5km uzaklıkta girişe kadar arabayla gidelebilir.

hatta Karaisalıya merkezden belediye otobüsleri çalışıyor

tmm baktım netten oraya yok yha orasi merkeze uzak olmalı bn sehirden fazla uzaklasmadan yurumek istiyorum. ama yinede sağolun

şehiriçi baraj çevresi vardır üniversitede mediko sosyal binasınn yanından aşağıya inerseniz sessiz sakin baraj çevresinde yürüyüş yapabilirsiniz

gidicek olursanız mutlaka gidiceğiniz parkuru ve zamanı birilerine bildirin ve yanınıza mutlaka gerekli malzemeleri alın emniyetiniz ve sağlığınız için

Şehir içi baraj çevresi pek de trekking sayılabilecek bir yer değil...Onun yerine üniversite'de bahsedilen yer olabilir... Ama üniversitenin arkasıda @altug'un bahsettiği kadar korkutucu biryer değil... :smiley:

şehiriçi dersen zaten üniversitenin o tarafı belirtmek ismiştim zatem benimde adana içinde bazı yürüyüşlerim sorun olmuştur

adnalı olupta adnaya nadir gidebilen biriyim gitiiğimde çeştli organizyasyonlara katılmak istiyorum adanada rafting nerede yapılıyor vede bunu yapcağımız bir tur organizyasyonu varmı bu konuda bana bilgi verebilirmisiniz...

Selam devrem adana ve cevresiyle ilgili faliyetlerimiz hafta sonları oluyor saygılar..

devrem hafta sonu nerede oluyo bu tarz aktivitelere katılabilmek için nasıl irtibat kurabilirimm

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=65793.0

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=64951.100

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=66114

devrem bir kaç gezimizden lingler attım gorusmek dilegiyle ayrıca adanamı gorev yeri...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR