Adım Adım Karavan'a Doğru

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan janberkaydemir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 419
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 91,549
Fotolara göre güzel gitmiş çalışmanız.
Bol keyifli gezilerde size sıkıntısız eşlik etsin yeni karavanınız.
Dikkatimi tezgahtaki musluk çekti. Musluk uzantısı çok kısa görülüyor fotoda.
Yıkamada sıkıntı çıkarabilir,etrafa su sıçratabilirsiniz sanki.
Evet kullanım sonrası bakacağız. Ürün aslında şarjlı su pompası. İki farklı modeli elimde var. Bu görsel olarak daha güzel geldiği için taktık. Takıldığı yer istenirse yükseltilebilir şekilde kuruldu. Pompa olduğu için su debisi de yüksek değil. Deneyerek ilerleyeceğiz çözüm yollarda kendini gösterecek. Teşekkürler...

Etiketler

.
Adım adım yürüyerek sonunda kavuştuğunuz güzel karavanınızda size ve ailenize keyifli günler dilerim Janberk bey.
Bir gün, bir yerlerde buluşmak umuduyla.. 🙂
Teşekkürler... Önümüzde bir kaç tarih daha kaldı. 18 Haziran Üniversite sınavı , 03 Temmuz yeni evimizin açılış ve bir aile olmamızın 30.yıl jubilesi. Sonrasında saglık ve imkanlarımızı korursak gezmeye başlarız. Sizinle olduğu gibi görüşmek istediğim bazı arkadaşlar ile buluşup tanışmayı bende istiyorum. Selamlar, Saygılar.

Yeni karavanınız Hayırlı olsun. En sonunda mutlu sona ulaştınız.. küçük sorunlar çıksa da, birkaç eksiklik olsa da nasılsa hallolur bir şekilde.. ruhsat değiştikten sonra nasılsa zamanla hallolur diğer eksiklikler.. Bu arada TSE den oldukça rahat geçmişsiniz :smiley: Bana 3. paneli tavandan söktürüp yolcu koltuklarındaki emniyet kemerlerini ce belgeli kemerlerle değiştirtmişlerdi.. :smiley:
Oldukça ferah ve kullanışlı bir karavan sahibi oldunuz.. Her zaman yolunuz açık olsun.. Gezilerde karşılaşmak, olurda Dikili taraflarına uğrarsanız ayrıca görüşmek dileğiyle..

Yeni karavanınız Hayırlı olsun. En sonunda mutlu sona ulaştınız.. küçük sorunlar çıksa da, birkaç eksiklik olsa da nasılsa hallolur bir şekilde.. ruhsat değiştikten sonra nasılsa zamanla hallolur diğer eksiklikler.. Bu arada TSE den oldukça rahat geçmişsiniz :smiley: Bana 3. paneli tavandan söktürüp yolcu koltuklarındaki emniyet kemerlerini ce belgeli kemerlerle değiştirtmişlerdi.. :smiley:
Oldukça ferah ve kullanışlı bir karavan sahibi oldunuz.. Her zaman yolunuz açık olsun.. Gezilerde karşılaşmak, olurda Dikili taraflarına uğrarsanız ayrıca görüşmek dileğiyle..
Teşekkürler. Sorun bizde öğrenme anlamına geliyor eksik olmaması gerekir. Önceki deneyimlerimiz ve bu platformdaki dostlarımızın bizlere verdiği bilgiler keyifli bir karavan dünyasını bizlere sağlıyor. TSE sadece bilgi almak için gittiğimde 30 saniyede çözülen bir süreç oldu. Bizde Düzce'ye yolunuz düşerse bekleriz. Bahçemizde yeterli yerimiz var...

Hayırlı olsun,güzel günler de kullanın.Mıknatıs işe yaramyor, tecrübeyle sabit :smiley: Bir de arka kapı çerçeveleri yamuk mu? yoksa ben mi yanlış gördüm.
Mıknatıs değil ama şöyle bir çözüm uygulamayı düşünüyorum ben, ne dersiniz? Ürünü elime alıp inceledim. Bana güven verdi, ama deneyen birisinin tecrübesi paha biçilemez 🙂

24401903

Son düzenleme:

Çok düzenli, temiz ve bilinçle yapıldığı belli oluyor. Güle güle, neşe, mutluluk ve sağlıkla uzun yıllar kullanın.
Özellikle elektrik tesisatının itinalı yapımına bayıldım. Benim karavanın at arabası tarzındaki elektrik tesisatıyla kıyaslayınca bayağı kıskandım. Ama endişe etmeyin. Benim nazarım değmez. En azından şimdiye kadar kimseye benim yüzümden bir şey olmadı :smiley:
Mutlu seyahatler... :smiley:

Hayırlı olsun,güzel günler de kullanın.Mıknatıs işe yaramyor, tecrübeyle sabit :smiley: Bir de arka kapı çerçeveleri yamuk mu? yoksa ben mi yanlış gördüm.
Teşekkürler. Farklı bir mıknatıs kullandık. Deneme sürecindeyiz, bir sorun henüz yok. Yakın zamanda sorun yaşarsak değiştirmek sıkıntı olmaz. Uzun süreli ileri gezilerimizde problem olursa benzer amaçlı sabitleme kilit sistemleri her ülkede uygun fiyatlarda bulunuyor.
Kapıların kendi eğimine uygun olarak dengeledik bir sorun görmedim. Şimdi fotoğrafa yeniden baktım arka kapı tam kapalı olmadığından olabilir. Yarın araçda tekrar gözlemleriz..

Çok düzenli, temiz ve bilinçle yapıldığı belli oluyor. Güle güle, neşe, mutluluk ve sağlıkla uzun yıllar kullanın.
Özellikle elektrik tesisatının itinalı yapımına bayıldım. Benim karavanın at arabası tarzındaki elektrik tesisatıyla kıyaslayınca bayağı kıskandım. Ama endişe etmeyin. Benim nazarım değmez. En azından şimdiye kadar kimseye benim yüzümden bir şey olmadı :smiley:
Mutlu seyahatler... :smiley:
Teşekkürler...Nazar değerse düzeltiriz . Sistem kolay ulaşılabilir ve basit. Kendim aynı sistemi iki defa söküp kurdum. Arkadaşımdan kablo görmek istemediğimizi ve bakım / tadilat kolaylığına sahip olacak bir oda kurmasını istedim. Bizim için konforlu bir kurulumu aceleye getirmeden tamamladık.

@gezgin14 Teşekkürler. Amatör bir şekilde, okuyarak , sorarak yola çıktık. Profesyonel destekler ile tamamladık. Mutlaka bir çok detay ve eksiklerimiz olmuştur. Ne istediğimizi iyi sorguladık, elmizden geleni ortaya çıkardık. Sonuçta gezecek bir araba , detay az olduğu için sorun da az olacaktır. Artık yapım sayfalarından tekrar gezi sayfalarına geçiyoruz. Dünya küçük olsa da tamamını gezemeyecek kadar büyük. Oyalanmadan keşfetmeye devam etmek gerekiyor.

Güle güle kullanın. Vw'den sonra salon salomanje gelir :smiley: Bizde ki sürecin benzeri olmuş. Bende hat çekmeyip pilli ışıklandırma ile kendimiz hallederiz derken profosyoel bir firmaya yaptırdım.

Gezilerinizi takip etmek üzere..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri