Adrasan Çadır Kampı Deneyimlerim 2016

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Cedrus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,277

Cedrus

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar 2016 yılı ağustos ayında Adrasan Jungle Bells hostelde 1 hafta çadır kurdum ve konakladım. Gayet keyifli günler geçirdik, ilk çadır deneyimimdi. hava gayet güzeldi uyurken ne üşüdük ne terledik. denizi deseniz zaten gayet temiz ve dalgasız. Çadır kurmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. İster belediyenin çadır kurma yerlerinde çadır kurabilirsiniz ister özel pansiyonların bahçesine kurabilirsiniz. 2016 yaz ayında rezervasyon yapmadan gidip rahatlıkla her yerde boş alan bulabiliyorsunuz. Çıralı ve olimpos un yakın olması da gezilecek yerler bakımından araba ile giden arkadaşlara avantaj sağlıyor. Geceleri olimpos diskolarına gidip gönlünüzce kopabilirsiniz :smiley:

Merhaba arkadaşlar 2016 yılı ağustos ayında Adrasan Jungle Bells hostelde 1 hafta çadır kurdum ve konakladım. Gayet keyifli günler geçirdik, ilk çadır deneyimimdi. hava gayet güzeldi uyurken ne üşüdük ne terledik. denizi deseniz zaten gayet temiz ve dalgasız. Çadır kurmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. İster belediyenin çadır kurma yerlerinde çadır kurabilirsiniz ister özel pansiyonların bahçesine kurabilirsiniz. 2016 yaz ayında rezervasyon yapmadan gidip rahatlıkla her yerde boş alan bulabiliyorsunuz. Çıralı ve olimpos un yakın olması da gezilecek yerler bakımından araba ile giden arkadaşlara avantaj sağlıyor. Geceleri olimpos diskolarına gidip gönlünüzce kopabilirsiniz :smiley:

Geçen hafta Çıralı 'da ENGiN Pansion/Camping2de kaldık 2 gün ... Standart konaklamadan farklı olarak tamamen ''kendi evin'' . tadında yaşadık bu iki günü .... Dut ve Limon/Portakal ağaçları(hatta ormanı!..) içerisinde bir tatil geçirmek çok keyifliydi . En çok korktuğum SİVRİSİNEK(!) sorunuyla da karşılaşmadık hiç . Gidecek olanlara tavsiye edebileceğim bir konaklama mekanı . Engin'in telefonunu da vererek bitireyim mesajımı : 0537-622 14 27

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri