Adrasan'dan Başlayarak 8 Gece Ege Turu Için Öneriler.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Sinan1978 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,444

Sinan1978

Ana Kamp
Selam dostlar,

İki aile karavanla 8 gece olacak şekilde bir tura çıkıyoruz. Turumuz 18/06/2018 pazartesi Adrasan'dan başlayıp sırasıyla Kaş, Fethiye, Dalaman, Köyceğiz, Datça, Akyaka, Akbük, Didim, Kuşadası, Alaçatı, Foça, Burhaniye şeklinde olacak.

Siz tecrübeli karavancıların önereceği uygun konaklama yerleri (tesis veya tesis olamayan), mutlaka görmelisin dediğiniz yerleri ve son olarak -burada buna dikkat etsen iyi olur! önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Ayrıca turumuza başladıktan sonra bu bölüm üzerinden gezi günlüğü tadında paylaşımlarımı yayınlayacağım. Teşekkürlerimi şimdiden kabul ediniz :smiley:

Etiketler
Kaş için 2 alternatif var, kaş kamping gereksiz pahalı, otel ile aynı fiyata geliyor neredeyse, diğerini tavsiye ederim. plaj olarak da inceboğaz ya da belediyenin yarım adadaki plajına gidebilirsiniz.
Kaş dan ayrılırken çok geçe kalmazsanız kaputaş a uğrayabilirsiniz, dalgasız anına denk gelirseniz manzara muhteşem, genelde erken saatlerde dalga pek olmuyor.

Kaş için 2 alternatif var, kaş kamping gereksiz pahalı, otel ile aynı fiyata geliyor neredeyse, diğerini tavsiye ederim. plaj olarak da inceboğaz ya da belediyenin yarım adadaki plajına gidebilirsiniz.
Kaş dan ayrılırken çok geçe kalmazsanız kaputaş a uğrayabilirsiniz, dalgasız anına denk gelirseniz manzara muhteşem, genelde erken saatlerde dalga pek olmuyor.

İki alternatif derken birincisi kaş kamping, ikincisi neresi? Belediye plajı mı?

diğeri olympos kamping, Kaş ın tam girişinde (fethiye yönünden gelirken).

orayı da bir arayıp fiyat alabilirsiniz.

diğer yandan eğer duş alanı elektrik vs ihtiyacınız olmayacak ise inceboğaz ya da kaş kamping yolunda tesise girmeden de kalınabilir (ben hiç karavan ile kalmadım, kamp da yapmadım. sadece bu dediğim yolların üstünde karavanını park etmiş ve konaklayanları gördüğüm için yazıyorum).

İlk gün salda ve adrasan. Adrasan fotoları yarin gelicek Cd3bec44a7d03b206797e817d50eddb2 28af882280d05dc4c37903f15b727e76 11bc6184630859b0784163f818732407

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de kurban bayramında sizin yaptığınız gibi bir tur düşünüyorum, tecrübelerinizi ve önerilerinizi okumak için dört gözle beklemedeyim, keyifli tatiller.

İki aile bu karavana nasıl sığdınız? resimlerde görülen 3 çocuk, ayrıca 4 büyük. Aynı karavanın bende 15 m3 olanı var biz 3. kişi olduğunda (Kızım 18 yaşında) daralıyoruz :smiley:

İki aile bu karavana nasıl sığdınız? resimlerde görülen 3 çocuk, ayrıca 4 büyük. Aynı karavanın bende 15 m3 olanı var biz 3. kişi olduğunda (Kızım 18 yaşında) daralıyoruz :smiley:
Selamlar, biraz geç bir yanıt olacak ama biz iki yetişkin çadır kurup öyle çözdük bu işi. Yoksa olacak iş değil tabiki..

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba, ailemle ilk kez karavan kiraladik. Ay sonunda muglaya gitmeyi dusunuyoruz. Siz ayni rotada gezmissiniz daha once. Virus nedeniyle tesis disi kamp icin ne onerirsiniz pataradan sonra mugla da

Merhaba, ailemle ilk kez karavan kiraladik. Ay sonunda muglaya gitmeyi dusunuyoruz. Siz ayni rotada gezmissiniz daha once. Virus nedeniyle tesis disi kamp icin ne onerirsiniz pataradan sonra mugla da

Merhaba
Patara köy içinden çıkılan kum tepelerini ve sahili panoramik gören bir yer var. Orası gayet güzel.
Ekincik koyu
Köyceğiz gölü
Kargıcak koyu
Sarsala koyu - Gece konaklama olmayabilir sormak lazım. Belediye işletiyor.
Ayten koyu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR