Ağustos Ayında Kamp-gezi Arkadaşı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hermesofia Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,513

hermesofia

Yeni Üye
Yer
istanbul
Merhaba arkadaşlar ben istanbul da yaşıyorum 26 yaşında bir adet öğretmenim:smiley:
Ağustos ayında beraber gezi kamp doğa yürüyüşleri deniz gibi etkinler yapabileceğim bir arkadaş arıyorum
şehir dışına gitmeyi çok istiyorum
aradığım kafa dengi eğlenmeyi bilen sohbeti iyi bir arkadaş olması yeterlidir ,kendim alkol sigara vb şeyler kullanmıyorum ama beraber gelecek arkadaş için benim için farketmez dediğim gibi sadece kafa dengi eğitimli bir olsun yeterli
istanbuldan olan biri olursa daha iyi olur beraber şimdiden tanışırız anlaşırsak ağustosda gideriz
ama şehir dışında gelmek isteyen biri varsa istanbulda da onu misafir ederim anlaştıktan sonra
daha öncede yazmıştım ama kimse cevap yazmadım tekrar şansımı deniyorum

Etiketler
Ynt: Ağustos Ayında Kamp-gezi Arkadaşı

Neden kimse yanıt vermiyor ki:(
ben biraz araştırdım GÖKOVA çok güzel bir yere benziyor genelde gidenler çok memnun
oraya gitmeyi düşünüyorum yok mu arkadaş gelmek isteyen

Gökova bu sene benim de planlarım arasında ancak tarih olarak belki denk gelebiliriz diyorum. Gezenbilir buluşması belli olduğunda onu da değerlendirebilirsiniz, takribi o tarihlerde olması lazım.

jugu' Alıntı:
Gökova bu sene benim de planlarım arasında ancak tarih olarak belki denk gelebiliriz diyorum. Gezenbilir buluşması belli olduğunda onu da değerlendirebilirsiniz, takribi o tarihlerde olması lazım.
olabilir tabi.hııı öyle bir buluşma var demek ki ,oda olabilir tabi. teşekkür ederim.

Hadi ya çok iyimiş ... ben aslında şuanda da boşum ama ramazandan dolayı çıkamıyorum ama takipleşelim yinede .
Ama siz şimdiden gittiğinize göre baya donanımlısınız demek ki.benim gidersem eğer ilk olacak ve ne,nasıl nerede hiç bir
şey bilmiyorum çadır falan hiç birşey yok . Ama ben yinede gideceğim kararlıyım karşılaşırsak görüşürüz:smiley:

estağfurullah çok tecrübeli sayılmam ama biraz kamp deneyimim var. çadır, tulum gibi temel ihtiyaçlardan başlayarak tüm kamp malzemelerini tamamlamadan yola çıkmayın derim yoksa sıkıntı çekersiniz. kamp planını değiştirdim küçükkuyu-akçay civarında olacağım görüşmek dileğiyle :smiley:

birdemlikcay' Alıntı:
estağfurullah çok tecrübeli sayılmam ama biraz kamp deneyimim var. çadır, tulum gibi temel ihtiyaçlardan başlayarak tüm kamp malzemelerini tamamlamadan yola çıkmayın derim yoksa sıkıntı çekersiniz. kamp planını değiştirdim küçükkuyu-akçay civarında olacağım görüşmek dileğiyle :smiley:
iyi eğlenceler:smiley:

bende memurum izinleri erken tükettim sanırım ağustos sonunda likya yürüyüşü yap şimdi bulamadığın kişileri o tarihte dolu dolu bulursun :smiley:

Merhaba, Ben de kamp için arkadaş arıyorum. İstanbuldan yola çıkacağım. Güzergah konusunda açığım. Ama fikir olarak şöyle olabilir. İstanbul çıkışında bir gece Bilecik ya da yakın bir yer İznik gölü gibi. Sonra Antalya'nın Olympos-Finike-Kaş hattı. Sonra Muğla. İstanbul'a dönüşte de Kaz Dağları civarında bir gece. Bu arada benim de pek kampçılık tecrübem yoktur. Tecrübeli arkadaşların katkılarını bekliyorum.

Benim de kamp planım var ama o kadar uzun olabileceğini sanmıyorum.Ne zaman başlamayı planlıyorsun yesilyasa?

fatalrhymer' Alıntı:
Benim de kamp planım var ama o kadar uzun olabileceğini sanmıyorum.Ne zaman başlamayı planlıyorsun yesilyasa?

Merhaba, Ağustos 11-17 arası olabilir. Belki de çok uzun değil daha küçük bir tur da olabilir. Tekliflere açığım. Marmara sınırları içinde de olabilir. Ya da daha dar bir bölgede 2-3 gün de...

Merhaba,Açıkçası benim de kafamda henüz net bir yok rota olarak.Yalnız zaman olarak ağustosun ilk haftası olabilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri