Ah Şu Kadınlar...............

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan PajeroCat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 84
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,650

PajeroCat

LET NATURE BE YOUR TEACHER
Yer
izmir
Ah şu kadınlar ahhhhhh.....................

Güney Afrika’da sürekli sevgilisiyle kavga eden 40 yaşındaki bir adam timsahlarla dolu nehre atlayarak intihar etti...

[attachment=1]

Yorum sizlerin.....

http://www.haberturk.com/dunya/haber/622255-kadindan-kacti-timsaha-atladi

Detay

Etiketler
Ynt: Ah Şu Kadınlar...............

Sanırım öfke ya da çaresizlik duygusundan olsa gerek,kolay olmayan ve riski çok olan bir yolu seçmiş...Ne diyelim,üzücü.... :(

Başlığı görünce dikkatimi çekti doğrusu....Düşünmeden edemediğim bir cümleyi söylemeden geçemiyeceğim herşeye rağmen...Sitede erkek üyelerin çoğunlukta olduğunu ve ilerleyen zamanlarda erkeklerden daha çok reyting alan bir başlık olacağını da düşünerek....."Ah şu erkekler" diyen kadın sayısı,eminim "ah şu kadınlar" diyen erkekleri 3'e 5'e katlar ne yazık ki :smiley:

lizz' Alıntı:
Sanırım öfke ya da çaresizlik duygusundan olsa gerek,kolay olmayan ve riski çok olan bir yolu seçmiş...Ne diyelim,üzücü.... :(

Başlığı görünce dikkatimi çekti doğrusu....Düşünmeden edemediğim bir cümleyi söylemeden geçemiyeceğim herşeye rağmen...Sitede erkek üyelerin çoğunlukta olduğunu ve ilerleyen zamanlarda erkeklerden daha çok reyting alan bir başlık olacağını da düşünerek....."Ah şu erkekler" diyen kadın sayısı,eminim "ah şu kadınlar" diyen erkekleri 3'e 5'e katlar ne yazık ki :smiley:

Bilemem:smiley: Ama her iki cins te sonuçta birbirinden iyi kötü çekmekte heralde:smiley:

lizz' Alıntı:

Hemen sizde bir başlık açın, görelim bakalım neler olacak, en azından sitede yeni bir heyecan olur. :D :D :D

Selamlar.

sertem41' Alıntı:
Hemen sizde bir başlık açın, görelim bakalım neler olacak, en azından sitede yeni bir heyecan olur. :D :D :D

Selamlar.

İlk mesajımda bu espriyi yapmak benim de aklımdan geçmedi değil :smiley: Öyle bişiy yapmış olsam Murat Bey'i düelloya davet etmiş olurdum :p :smiley: Artık bir o yazardı bir ben :smiley:

Olsun hafif kinayelerde eğlenceli olurdu, forumda biraz eğlencede lazım.

Kolay gelsin.

Evet kesinlikle birparça eğlence ve kafalarımızın, ruhlarımızın bir nebze de olsa rahatalayabilmesi adına bu haberi paylaştım..
Bir hayvanın bir insan tarafından öldürülmesi ne kadar doğal değilse,
bir insanın da bir hayvan tarafından öldürülmesi kesinlikle çok üzücü..
Yani bence bir farkı yok..
Ancak dediğim gibi '' Ah Şu kadınlar Ahhhh'' demeden de edemeyeceğim biraz eğlenebilmek adına..
Haydiiiii DÜELLOYA:smiley:
Sevgilerimle...

Ah şu kadınlar ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:smiley::smiley:

[attachment=1]

Yorum sizlerin:smiley:)

Minik erkek serce ve susmayan esi

Serçeler çok komik gerçekten :smiley:

Yaaaaa hep kadınların dırdırcılığından şikayet edilir ama...Gökten herkese para yağsa benim başıma fatura düşer derler ya.....Erkeğin dırdır edenini görmedim değil ben de :smiley: Erkeğin dırdır etmesi, kadının etmesinden daha fena bişey üstelik :p :smiley:

Başta kadınların çevresinde pır pır dönüp pervane olan erkeklere bir süre sonra ne olur?Belgeler elimizde :p :smiley:

Okuyamayanlar için logonun altına gelen satır:Özür dileyecek bişiy yapmadın ki/ Dikkat etsene be kızım/Hay senin eline :p :smiley:

Erkeklerin evlilik sonras evrimleri

Erkekler sevgililerinde katlandıkları şeylerin hiç birisine eşlerinde katlanamaz o yüzden beraberlikleri yaşanabiliniyorsa sevgili tadında yaşamak dırdırdan uzak sıkboğaz etmeden paylaşmak hayatı mümkünmü acaba ? fazlamı ütopik oldu ne.

Kim yapmış bu benzetmeyi bilmiyorum ama fena bir benzetmiş. ;D ;D ;D ;D

''Erkek, bluetooth gibidir: Yanındayken bağlıdır, uzaklaşınca yeni aygıt arar.

Kadın, wireless gibidir: Hepsini görür, en güçlüsüne bağlanır!''

sertem41' Alıntı:
Kim yapmış bu benzetmeyi bilmiyorum ama fena bir benzetmiş. ;D ;D ;D ;D

vaooooooovvvv.
tam zamanı ve yeri... 12 numara.

[/quote]

Bu devirde parası çok ayılara daha çok bağlanır oldular

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR