DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Aileden Biri Olarak Karavan Kanalımıza Destek Bekliyoruz.

'KARAVANLI GEZİLERİMİZ' forumunda chnozd tarafından 22 Şubat 2019 tarihinde açılan konu 661 kişi tarafından okunmuş, 12 cevap yazılmıştır

1. chnozd

chnozd Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    10
    Selamlar herkese.4 ay önce aldığımız karavanımızın biraz daha büyüğünü alabilecek ekonomik güce erişince ev kirası olayını bitirip karavan hayatına geçeceğiz.Bu yolda işimiz dısında ek gelir elde etme amaclı bir youtube kanalı açtık ve karavan maceralarımızı bu kanalda yayınlayacagız.Gezenbılır aılesınden rıcamız bıze yeni fikirlerinizle,deneyimlerinizle,kanala yapacagınız desteklerle (begenme,abone olma,yorum atma gıbı) yardımcı olmanız.Boyle buyuk bır aılenın parcası olmakan gercekten gurur duyuyoruz bır gun bır yerde karsılasmak dılegıyle hoskalın.

DSC_0002 (7).JPG

Video: https://www.youtube.com/watch?v=TzCVcRjp1yU

Son düzenleme: 22 Şubat 2019
    bayzero, Sayonara, umerto ve 3 kişi daha bunu beğendi.
    Etiketler:

2. nezmes

nezmes Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Merhaba
    Youtube kanlı isminiz falan verseydiniz daha iyi olurdu.

chnozd ve pasolvon bunu beğendi.

3. chnozd

chnozd Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    10

4. chnozd

chnozd Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    10

5. chnozd

chnozd Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    10

6. chnozd

chnozd Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    10

7. yugun

yugun YÜCEL GÜNDÜZ

Alınan Beğeni:
    929
    Web Sitesi:
    http://www.yucelgunduz.com
    Merhaba,

Birlikteliğiniz ve enerjiniz güzel. Umarım karavancılığınız uzun olur. Bana biraz youtube de beğenilmeye dönük özel video yapıyormuşsunuz gibi geldi. Yine de abone oldum bakalım parası olan geziyor biz de izliyoruz.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. ozgurgokalp

ozgurgokalp Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    16
    Merhabalar. Kanalınızı takip ediyorum. Biz de Fethiye'deyiz. Aracınızı gördüğümde yanınıza geleceğim :smiley:

chnozd bunu beğendi.

9. chnozd

chnozd Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    10
    Mutlaka bekliyoruz :d

10. Sayonara

Sayonara Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    49
    Meslek:
    Kamu
    Gezilerinizi keyifle takip ediyordum foruma üye olduğunuzu sonradan gördüm. Bölgenin insanı olarak motokaravanla konaklanabilecek sakin koyları paylaşırsanız çok makbule geçecektir. Sağlıklı ve mutlu geziler dilerim.

11. ozgurgokalp

ozgurgokalp Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    16
    Cihan da cevap verir elbet ama ben de yazayım. Maalesef bu bölgede "sakin koy" yok. Tüm koylar işletme ve sezonda sizi şaşırtacak fiyatlar talep edilir. Boş bir koy bulabilirseniz de ya akşamcılar ya da disko tekneler sayesinde rahat edemezsiniz. Gelirseniz şehir merkezinde kalıp çevreyi gezmeniz daha mantıklı. Şehir merkezinde su ve tuvalet ihtiyaçlarınız sorun olmaz. Fethiye'de sahil bandına yakın pek çok noktada konaklayabilirsiniz...

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. Ekemen's

Ekemen's vanlifeyaşam

Alınan Beğeni:
    7
    Meslek:
    Emekli
    Sizi youtube kanalınıza abone olarak takip ediyorum.Dronlu çekimleriniz,simitli kahvaltılarınızı,uygar insanlarımızın kirlettikleri ören yerlerini ve sahillerdeki temizlik çalışmalarınızı,pratik yemeklerinizi ve o şirin yaşam arkadaşınızı ilgiyle takipteyim.Haklısınız sizin gibi insanlara bu memleketin ihtiyacı var.Bu sebepten ötürü abone olarak veya yorum yaparak destek olmak herkesin ortak paydaşı olmalıdır.Sağlıcakla kalın ,yolunuz açık olsun.

13. chnozd

chnozd Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    10
    Geç gordum ozur dılerım.Fethiyede karavanla konaklayabılecegınız yerlerı sormussunuz.Inlıce plajı en son ucretsızdı,gemıler koyu gecelık 30 lıra ıstıyorlar,calıs plajını solunuza alıp batıya ılelersenız ucretsız konaklama yapabılecegınız guzel noktalar koylar mevcut.

Sayonara bunu beğendi.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...