Airbag Işığı Neden Yanıyor ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kotu_adam Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 264,392

Etiketler
Ynt: Airbag Işığı Neden Yanıyor ?

Anlamadığım bu sorun sadece ben de mi var? 211 kişi konuyu okumuş. İçlerinde bu sorunu olan yokmuydu?

@kötü adam;

Aracınız garanti dahilinde değil mi? Bakımları tam mı? (212) 432 20 20 Bu numaradan ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışayım.

Aldatmaz Oto

Kemal Aktürk

mirkan' Alıntı:
93 model zjmizde bir haftadır aribag ışığı yanıyordu , kafasına göre sönüp tekrar yanıyordu ...
dün park halinde araç çalışır vaziyetde iken annemin yüzüne patladı :D ...

bir anlam veremedik bunu neden yapmış olabilir ? üstelik emniyet kemeri takılı değildi ...
yüksek basınçdan diyeceğim alakası yok , çok daha güçlü müzik sistemleri yaptım zjye ...

aslında büyük tehlike atlatılmış geçmiş olsun
eğer çoluk çocuğun yüzüne patlasa kafanın kopması dahil ciddi zararlar verdiğini biliyorsunuzdur sanırım

yasarergun' Alıntı:
aslında büyük tehlike atlatılmış geçmiş olsun
eğer çoluk çocuğun yüzüne patlasa kafanın kopması dahil ciddi zararlar verdiğini biliyorsunuzdur sanırım

teşekkür ederim ...
iyi'ki seyir halindeyken patlamadı kazaya sebep olabilirdi

kotu_adam' Alıntı:
Selam arkadaşlar;

Dün yolda giderken aniden göstergede bulunan airbag lambası yandı. Servisi aradım direksiyon göbeğinde bir rolesi olduğunu ve muhtemelen bu arıza yapmıştır dediler. fiyat olarak 500 tl olduğunu söylediler. Bu durum başka bir arkadaşımın başına geldimi merak ediyorum?
dün benim aracında hava yastığı lambası yandı.
Yarın sevise gideceğim. Garantinin bitmesine tam 1 ay var. Bu konuda biraz şanslıyım galiba.
Geçen ay 50 bin bakımında ustayla bu konunun muhabbetinide etmiştik. Tamamen şans işi demişti. Bir kaç arabada başlarına gelmiş.

konuyu hortlatmış olayım ;D aynı lamba bugün bzde de yanmaya başladı, servise gidince bakalım ne çıkacak ? mitsu nun böyle konulara dikkat etmemesi kötü. neyse garanti devam ediyor. geçen ay garantiden jantları boyatmıştım ;) aracı yavaş yavaş sıfırlayacağız gibi :D

mrb benim başımada geldi dışarda daha ucuza yaptırabilirsin galiba 150 tl lik bi parça takması çok kolay

orkonyo' Alıntı:
mrb benim başımada geldi dışarda daha ucuza yaptırabilirsin galiba 150 tl lik bi parça takması çok kolay

teşekkür ederim ilginiz için garanti devam ettiğinden müdahale etmedim. bir problem olursa kendim müdahale edeceğim. genellikle direksiyon altındaki zemberekten problem kaynaklanıyormuş. sizin hangi parça değişti?

Merhaba,

Her marka ve model aracın airbag sargısı tamiri için;

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-airbag-sargisi-tamiri-doner-kontaktor-tamiri-airbag-zemberegi-134143826/detay

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri