Akbük Doğa Restorant Kampingi Şiddetle Öneriyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan omnitemporal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,699

omnitemporal

MURAT ERDOĞAN
bir ay önce akyakada gökova orman kampında kamp yapmak isterken,kampın kapalı olması nedeniyle,öneri üzerine akbüke gittik,akbük'ün ne kadar harika,el değmemiş,betonlaşmamış güzel bir yer olduğunu görmüş olduk,akyakadan 30 km ilerde,giderken yol biraz virajlı ama kesinlikle değer,burada azmakbaşı camping de kaldık bir gece ve hiç memnun kalmadık,sahibi saygısızdı ve zil-zurna sarhoştu,başkada çalışanı yoktu zaten
daha sonra doğa restorant kampingde kaldık ve çok,çok,çok güzel bir tatil geçirdik,herkese akbükü ve bu kampı http://casavan.com/camping_details_tr.asp?id=55
öneriyorum
akbük'e girişte az bir miktar giriş ücreti alınıyor,buna karşılık plajlarda şezlong ve şemsiyeler bedava,bakkaldan biranı al denize girerken iç,arada birileri olmadığı için ucuz bir tatil imkanı sunuyor,insanlar da turisti soymak gibi bir hedef yok,denizi harika,sakin bir yer,eğlence mekanı yok,kafa dinlemek için ve balık tutmak için güzel,denizin dibinde balıklar gözüküyor,yani deniz çok temiz

Etiketler
Ynt: Akbük Doğa Restorant Kampingi Şiddetle Öneriyorum

07.07 2013 tarıhınde deyişiklik olsun dıye[ Doğum günümü kutlamak için] birazda karavan hayalımızı hiç deyılse kiralık da olsa gerçekleştirmek için Akbük Azmakbaşı Kampınıg e gidip 2 günümüzü eşimle beraber orada geçirdik. Sahibi Memduh bey, kimya mühendisi eşi ve lıseye giden kızı bizi çok ıyı karşıladılar. Orada tam donanımlı Hymer motokaravanda kaldık. Çok memnun kaldık . Bayramdan sonra tekrar gitmeyi düşünüyorum. Yazınızı okuyunca şaşırdım. Akşamdan geceyarısına kadar muhabbet ettik rakısını usturuplu birşekılde içerken bende biramı içtim. Dediğim gibi yazınız beni şaşırttığı için yazdım. Neyse geçmiş olsun. İyi tatıller.

Ahmet bey övgü dolu sözleriniz için teşekkürler, en kısa zamanda yine bekliyoruz.:]

Murat bey kurduğunuz çadır için masa vereceğimizi söyledik. Ardından masa örtüsü talebinize istinaden, prosedürümüzde olmamasına rağmen bu isteğinizi de yanıtsız bırakmadık. Burası tamamen bir aile işletmesidir. Buradaki atıl amaçlımız, farklı şehirlerden gelen, BELLİ BİR SEVİYEDEKİ kitleyi yakalayıp, tamamen dostane bir havada tatilinizi geçirmenizi sağlamaktır. Bizler de bu işi tamamen hobi edasıyla ve (Türkiye ve avrupayı tamamen gezen ve yüzlerce kamp yerini gören bir aile olarak) camp sektöründe çıtayı biraz yükseltmek için yapıyoruz. Tabiki çok yeni bir işletme olduğumuz için bazı eksikliklerimizin olması olağan bir durum. Sizi bu noktada eksikliklerimiz adına özür dileriz.

Fakat masa örtüsü talebinizi bir rica olarak değil de, bir emir edasıyla söylemeniz hiç yakışık bir tavır olmadı. Ailemiz tamamiyle tahsilli, belli bir kültür seviyesindeki aileme ve bana alkolle bağlamanız hiç de şık olmadı. Bende bu olanları ve tavırlarınızı o akşam aldığınız alkole bağlamam pek de yanlış olmaz.

Her insan istediği yerde tatil yapmak ve öneri verme hakkına sahiptir. Giderken tehtitvari bir şekilde "internete yazacağım" demiştiniz ve yaptınız, bu mutluluğunuzu kampım adına paylaşıyoruz :]

Merhabalar, doğa camping çok güzel bir camp yeri, dostlarımdan aldığım bilgiye göre eski cazibesini biraz yitirmiş, bu sene çok kalabalıkmış. Bizde bu yüzden bu sene tatil planımızda değişikliğe gittik ve internetten tesadüfen bulduğum azmakbaşı kampinge geldik. Burada 3 gece 2 aile kaldık. Memduh bey bizimle çok ilgilendi ve Ahmet beyin dediği gibi birlikte sohbet ettik. Hatta buradan Antalya tarafına geçiceğimizi söylediğimizde, kendisi gezi planımız için çok yardımcı oldu. Yazınız benide çok şaşırttı doğrusu. Bende sizin adınıza çok üzüldüm. Doğa ve azmakbaşı camping ikisininde yeri ayrı. İkisinide şiddetle öneriyorum...

memduh bey siz ve aileniz terbiyeli,görgülü,müstesna insanlar olabilirsiniz,bence de eminim öylesiniz,ben aksini söylemedim,sadece söylemek istediğim siz iyi bir kamp işletmecisi olamazsınız,üzülerek belirteyim ki naçizane düşüncem bu kafa yapınızla kamping işletmeniz kısa bir süre sonra hüsranla sonuçlanacaktır,
siz kendinizi bizim yerimize koyun,müşteri olarak gelmişsiniz bir kampinge,sizin dışınızda 1 yada 2 müşteri daha var,kampın tek çalışanı aynı zamanda sahibi gündüz sizi karşılıyor,yer gösteriyor,akşam olduğunda ise abartısız ayakta zor duracak kadar sarhoş,bir masa örtüsü istediniz diye size fırça atıyor,ne hissederdiniz?
ayrıca evet emek vermişsiniz bir şeyler ortaya çıkarmaya çalışmışsınız,elinize sağlık,ama kampinginizin yeri de iyi değil,denize ulaşmak için engebeli ve çamur bir yoldan en az on dakika yürümeniz gerekiyor,biz akşam üzeri geldiğimiz ve yorgun olduğumuz için dolaşıp diğer kamp yerlerine bakacak enerjimiz kalmadığı için sizin yerinizde kaldık,sabah kalkıp akbükü gezdiğimizde doğa restoranın bahçesindeki denize sıfır kamp alanını görünce ah keşke dün burayı görseymişiz dedik,ertesi gün orada çadır kurduk,çalışanları çok ilgili ve kibardılar,ücreti karşılığında bize masa,sandalye ve masa örtüsünü hemen getirdiler,oradan çok memnun kaldık
sizinle yaşadığımız bu tatsız deneyim nedeniyle bu forum aracılığıyla sizi şikayet ederek müşterinizi engellemek,sizden intikam almak gibi küçük bir şeyin peşinde asla olmam,zaten tek bir olumsuz yorum bu tür işletmeler için referans olmaz,sizi orada kalanlar değerlendirecek,ona göre gelir,gelmez,kısa kalır, uzun kalır,
ben gezdiğimiz,gördüğümüz ve kaldığımız yerlerle ilgili olumlu yada olumsuz şeyleri burada paylaşmalıyız diye düşünüyorum ki herkes planlarını yaparken deneyimlere yorumlara bakarak tatillerini güzel geçirsinler,sonuçta pek çoğumuz çalışıyoruz ve yılda bir yada iki kez tatile çıkıyoruz,bu nedenle ince eleyip sık dokumak yadırganmamalı
yukarıdaki yazınızı okuduğumda problemin tamamen bizde olduğunu düşündüğünüzü gördüm ve üzüldüm,oysa ki oradan ayrıldığımızda arkadaşlarımızla aramızda konuşurken özeleştiri yapacağınız konusunda hemfikirdik
herşey gönlünüzce olsun

Sitemler bile kırgın iki dost havasında...Güzel dostluklar kavgayla başlar....(inşalah öyle olur),Sizin tanıştığınız gece her halde voltaj biraz düşüktü :D Şimdi diyeceğimki İçki tüm kötülüklerin anasıdır,niye içiyorsun o zaman dersiniz ...Demedim sayın....Her iki mesajı ileri demokrasi adına yazılmış kabul edip ,forumun iki değerli üyesine gece 22:00 den sonra görüşmemeyi öneriyorum :D :D :D Alınmadınız dimi.Teşekkürler...

Murat bey;

Çok uzatmayacağım lafı, siz işletmeci olamayacağımı söylemişiniz gülerek ve üzülerek söylemeliyimki, sizde emir kipleriyle hastanede hemşirelerinize davrandığınız gibi herhangi bir turistik tesiste müşteri olamazsınız. Bence insanlara nacizane fikirlerinizi söylemeden evvel, kendi özeleştirinizi yapmalı ve yukarıda yapmış olduğum, erdemli bir kişiye yakışan özrü kabul etmeniz ve ardından tavırlarınızla alakalı içten olmasada özür dilemenizdi. Bunu yapmanızı beklemiyordum zaten, ki yapmadınız. Yapıcak birşey yok ...

Selamlar kampımıza yeniden bekliyoruz. Belki bu sefer daha ilginç birşey bulursunuz ve reklamımızı yapmaya devam ederiz ;)

Her şey için teşekkür ederim ...

Gezenbilir, zaten bizi bilen bilir....

Bu yılki muğla gezimizde daha önce görmediğimiz yerleri görmekti amacımız,ilk olarak Sarıgerme'ye gittik ve çok beğendik,çok şirin bir yer,fazlaca betonlaşmamış,plajları çok güzel,denizi temiz,küçük bir çarşısı var,kafa dinlemek için süper bir yer,
ardından Köyceğiz'e gittik,Köyceğiz'i görünce insanın kafasında oraya yerleşip ömür boyu orada yaşamak geçiyor,orada yaşayanlarla sohbet ettiğimizde onlarda ilk gördüklerinde bu hise kapıldıklarını ve bir süre sonra yerleşip Köyceğiz'li olduklarını anlatıyorlar,evler çok güzel,göl kenarında yürümek harikaydı,küçük,kirlenmemiş,medeni insanlardan oluşan harika bir yer
ardından katrancı orman kampında kaldık,bizim için ilk kamplı tatilimizi yaptığımız yer olması açısından özel bir yeri olan katrancı orman kampında yine çok güzel üç gün geçirdik,beklediğimiz gibi dönem itibarıyla kamp çok kalabalıktı,ama bu kalabalığa alışık olan kamp çalışanları her şeyi güzel organize ediyordu,katrancının yan tarafındaki günlüklü koyunda da eskiden kamp yeri varmış,ama şimdi otel olmuş,kamp yapmaya izin verilmiyormuş,
ardından akyakaya geçtik,akyakayı anlatmama bile sanırım gerek yok,yeryüzü cenneti demem kafi olur sanırım,akyaka da her akşam cümbüş baba diye bir meyhaneye gittik,ilginç bir konsepti var,içkini kendin bakkaldan alıp getiriyorsun,yediğin yemek yada meze ne varsa onu ödüyorsun,hergün canlı sanat müziği vardı,çok eğlendik
ilgilenenler için muğlanın bu güzel bölgesi güzel bir tatil seçeneği olabilir,herkese iyi tatiller

mehmet abi microcamperi merakla takip ediyorum,selamlar

doğa ve azmakbaşı kamplarında kaldım ikiside gerçekten çok güzel doğa biraz kalabalık olduğundan kafa dinlemek biraz zor oluyor çoluk combalak sesleri bol miktarda mevcut.doga çalışanlar son derece misafirperver keyifli insanlar. azmakbaşına gelince sahile bi sigara mesafesi bile yok ( sigarayı yakıp içmeye başlıyorsun yarıya gelmeden ordasın, ortalama 100 metre) bu uzaklık bi sorun değil bence tam bi özellik sezonda sahil curcunası cok fazla olmakta o sebebden dolayı azmakbaşı daha rahat gibi geldi bana . ayrıca azmakbaşında yemek diye siz sanat eserleri yediriyorlar. Memduh amcanın hazırladığı balık, balık sa benim önceleri yediklerim neydi acaba? enfes ötesi harika yemekleri var asla tadını tarıf edemem mutlaka deneyin.sıcak samimi insanlar,çok hoş bi ortam akbük e tekrar gidicek olsam sorgusuz sualsiz azmakbaşı kamping derim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri