Akdeniz - Ege - Marmara ve Batı Karadeniz Gezimiz ( Ağustos 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AHMET07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,946

AHMET07

senle çıkarım her yola TOYOTA 05323266617
Yer
ANTALYA
ANTALYADAN 07-08-2011 tarihinde çıkış ege sahillerinden balıkesir bursa bolu akça kocadan giderek karadeniz trabzonakadar ordan gümüşhane erzincan sivas kayseri nevşehir konya üzerinden antalya gezi resimleri paylaşırım

Etiketler
Ynt: Akdeniz - Ege - Marmara ve Batı Karadeniz Gezimiz ( Ağustos 2011)

hadi bakalım hayırlısı olsun takip diyip ilk imzamızı atalım...

hadi baklım ..hayırlısı ..resimlerinizi bekliyoruz..aydından geçerken bir çay içmeye bekliyorum ..şimdiden hayırlı yolculuklar...

teşekkürederim
alakanıza

bugün sabah ant yadan cıktımyola korkuteli yazır arasında talıhsız lik önümde giden araç gözümün önünde 500 metre mesafede uyuyarak takla attı hemen iki genç arkadaş
araçtan fırladıklarını gördüm tabi hemen 112 arayarak ambulans istedim kanamaları vardı tampon yaptım buarada aracın deposundan akan benzin çabası derken kalabalık duranlar filan ambulans 45 dakkika bekledik onları ailesine haber vermek banadüştü buda zor bi açıklamaydı tabi onlarda izmirdelermiş artık ambulansa ve jandarma gelince ben ayrıldım ordan aydını geçtikten izmire 60 km kala diff marhutisi keçesinden butün yağ boşaldı 60 km yola dikkatli geldim izmire 6 sanayide tamirişleri yapıldı kısacası gezi iyi başlamadı hadi bakalım hayırlısı izmirdeyim şimdi,
busıkıntılarda resim çekemedim

bugün hala izmirdeyi bügün alaçatı çeşme taraflarındaydım yarın bursaya geçeceğim

SAM 3374

SAM 3382

SAM 3423

SAM 3395

SAM 3439

serkanıda ziyaret ettim buarada sağolsun ilgilendi teşekkür ederim buarada bikez daha

SAM 3440

SAM 3441

SAM 3443

SAM 3444

ohh hayat sana güzel ;D

AHMET07' Alıntı:
serkanıda ziyaret ettim buarada sağolsun ilgilendi teşekkür ederim buarada bikez daha

ne demek tesekkur ahmet abicim, ben tesekkur ederim ugramadan gecmedigin icin, cok mutlu oldum seni gordugume... tekrar hayirli yolculuklar diliyorum...

Mustafad' Alıntı:
Sevindim abi, iyi yolculuklar. İhtiyaç olursa ara. Selamlar.

mustafa dostum, ben de keske yoldan arasaydin bizi, mustafanin usta super ona gotururduk dedim ama ahmet abi halletmis...

ohhh Ahmet abi süpersin beee :smiley:
Fotoğrafların devamını bekliyoruz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri