Akgün & Aydın Otomotiv (Amerikan Araçlar Teknik Servis, Yedek Parça) - Ankara

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan OğulcanAkgün Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,841

OğulcanAkgün

Yeni Üye
Yer
Şaşmaz / Ankara
Web
www.akgunaydin.com.tr
Sayın “Gezenbilir.com” Üyeleri,
Dostlar,

[attachment=1]
“ AKGÜN & AYDIN Otomotiv ”
1950’ lerden beri Amerikan otomobilleri üzerine edindiği tecrübe ve bilgi birikimiyle 7 gün 24 saat teknik servis ve yedek parça hizmeti vermektedir.
Tüm Ankara’ da yıllardır tekrarsız tamir ve garantili servisteki tutarlı yapısı ile tanınmaktadır.

Baba "Akgün ÇETİN", oğul "Aydın ÇETİN", torun "Akgün Oğulcan ÇETİN";
Dededen-Toruna üç nesil birarada aynı çatı altında kendi markalarıyla hizmet vermektedir.
Geçmişte, şimdi ve gelecekte işimize soyadımızla imza atmamız öz güvenimizdir.
Her neslimizin markamızla hizmete devam etmesi istikrarlı güvenilirliğimizin kanıtıdır.

Seri oto tamirhanesi - Yeni Sanayi Çarşısı - 1957
[attachment=2]

Hedefimiz; Üstün Hizmet Kalitemiz ile Koşulsuz Müşteri Memnuniyetidir.

Güleryüzlü Hizmetimiz İle Sizin ve Aracınızın Dostu Olmaktan Onur Duyacağız.

“ AKGÜN & AYDIN Otomotiv ”
Sattığı Araçların ve Verdiği Hizmetin Gerçekçiliği İle Arkasındadır, Dürüstlüğü ile Gurur Duymaktadır...

[attachment=3] [attachment=4]
Chrysler, Jeep, GM ve Chevrolet v.s. marka tüm Amerikan araçlarınızın yedek parçaları firmamızın zengin parça stoğunda bulunmakta ve gerektiğinde müşterilerimizin menfaatine olan en uygun koşullarda temin edilmektedir.

Yedek parça ve ikinci el satışımızdaki araçların fiyatlarını teknik özellikleri ile birlikte bulabileceğiniz web-site’ mizi ve show-room’ umuzu mutlaka ziyaret ediniz. Sorularınızı istek öneri formundan bize iletebilir ve alış / satış taleplerinizi tarafımıza anında online bildirebilirsiniz...
http://www.akgunaydin.com.tr

Akgün & Aydın' ın yedek parça, servis hizmetleri ve ikinci el otomobiller yeniliklerinden haberdar olmak isterseniz web- site' mizden mail listemize kaydınız yeterlidir...

Bu çok elit üye grubuna sahip Gezenbilir paylaşım sitesini bize tanıtan ve bu tanıtımı yapmamıza yardımcı olan "Alfonse" nickli "Alp Tokat" referansımızdır.

Bizimle irtibata geçtiğinizde Gezenbilir Üyesi olduğunu lütfen belirtiniz!

Saygılarımızla,
Servis Yetkilisi,
Oğulcan Çetin

İrtibat :
Servis : Oto San. Sit. 40. Sok. No: 10 Şaşmaz
Telefon : + 90 (312) 278 33 24 ( 3 Hat )
Fax : + 90 (312) 278 37 38

Showroom : Çetin Emeç Bulvarı No:49/A-B Balgat
Telefon : + 90 ( 312 ) 472 92 92 (pbx)
Fax : + 90 ( 312 ) 472 28 00

Acil Yol Yardımı İçin: + 90 ( 532 ) 532 647 97 99

http://www.akgunaydin.com.tr/anasayfa.php
E-Mail : info@akgunaydin.com

[attachment=5]

GelinGveniGrn

1957

Etiketler
Ynt: Akgün & Aydın Otomotiv (Amerikan Araçlar Teknik Servis, Yedek Parça) - Ankara

Sağolasın Akgün&Aydın... İyiki varsınız...

Ynt: Akgün & Aydın Otomotiv (Amerikan Araçlar Teknik Servis, Yedek Parça) - Ankara

Ankara da güvenılebılecek TEK adres...

huseyin brc' Alıntı:
Ankara da güvenılebılecek TEK adres...

Doğrudur.... 93' ten beri aracım var, şu anda 14.yü kullanıyorum, sanayiden hobim dolayısı ile hiç çıkmadım.
Akgün&Aydın' daki gibi iyi hizmet görmedim...

merhaba 98 kare kasa cherokee için roket teli arıyorum elinizde varmı?

Mert

GYRY' Alıntı:

Mert

Mert
GYRY' Alıntı:

Mert

Mert bey,
100' de yüz vardır...

İş yoğunluğundan siteyi takip edemiyorlar...

Telefon ile ararsanız kesinlikle yardımcı olacaklardır... Alp' in veya Alfonse' nin referansı ile arıyorum diyede söylerseniz iyi olur...

Sağlıcakla...

Tayfun abi, başkanım...
Müsadenle buraya alıntı yaptım konunu....
tayfun61' Alıntı:
bu konuyu açmamın sebebi bir servisin hassasiyeti, ilgisi ve profesyonelliğidir:
ZJ aracımın bakımı ve kontrolü amacıyla almış olduğum referanslar ve olumlu cümleler sonucu Trabzon' dan 850 km yol katederek Ankara' ya Şaşmaz Oto Sanayiye ulaşarak ve büyük bir merakla Akgün ve Aydın Servisinde kontak kapattım. Başkentte kalmış olduğum 4 gün sürecinde aracımın bakımı konusunda gösterdikleri yakın ilgi ve profesyonellik ve hassasiyet ve ustalık konusunda ayrıca son derece geniş bilgi, tecrübe ve parça ağı sonucu gözümün bebeği karaoolum ZJ mi eskisinden bile daha güçlü ve daha bakımlı hale gelmesinde gösterdikleri ilgiden dolayı başta Akgün amca ve Aydın abiye ve tüm ekipdeki arkadaşlara canı gönülden teşekkürlerimi ve sevgilerimi sunarım. Ayrıca bu 4 gün içinde benimle işinden izin alarak sabahın 5 lerine kadar gerek aracın altına gerekse su deposunun üstüne aracımı fiilen çıkararak yüreğimi ağzıma getirdiğinden dolayı sevgili kardeşim Alp tokat nam-ı diğer Alfonse' ye ve yapmış olduğu inanılmaz egsoz ile V8' in insanı başka dünyalara gönderen muhteşem sesi ile beni tekrar 850 km Trabzon'a geri götüren sevgili Ali abime ayrı ayrı sevgiler saygılar.....sağolun varolun....

mrb
2000 model grand cherokee 3.1 td
200000 bakımı yapılacak
komple alt takım değişecek
kaca mal olur acaba üç aşağı beşyukarı
akgün ustayı cok methettiler sırf bunları yaptırmak icin ankaraya gitmeyi düşünüyorum
fiyatlarıda uygun olduğunu duydum
bu konuda yardımlarınızı bekliyorum slmlr

kahraman826' Alıntı:
Merhaba
2000 model grand cherokee 3.1 td
200000 bakımı yapılacak
komple alt takım değişecek
kaca mal olur acaba üç aşağı beşyukarı
akgün ustayı cok methettiler sırf bunları yaptırmak icin ankaraya gitmeyi düşünüyorum
fiyatlarıda uygun olduğunu duydum
bu konuda yardımlarınızı bekliyorum slmlr

Önceki mesajlarımda söylediğim gibi, nette vakit geçirmek için çok çok yoğunlar.....
Telefonla arayıp selamımı söylerseniz emin olun çok yardımcı olurlar, ben arayacağınızı ileteceğim ilk fırsatta...

teşekkürler ilk fırsatta arıyacam bu aralar işlerim cok yoğun aracıma bile 20 gündür binemedim bağlı duruyor
tlf.0533 51985 88 ergün slmlr

kahraman826' Alıntı:
teşekkürler ilk fırsatta arıyacam bu aralar işlerim cok yoğun aracıma bile 20 gündür binemedim bağlı duruyor
tlf.0533 51985 88 ergün slmlr
Beni de her konuda 7/24/365 arayabilirsiniz... 05323968096....
ama hertürlü amerikan aracı konusunda direk Akgün amcaları selamımı söyleyerek arayabilirsiniz...
Çoğu kişinin bilmediği ve afişe etmedikleri süper bi parça garjları var... Galeride var... Geçen gün uğradım, şahane makinalar gelmiş...

xj parça

Arkadaşlar 98 XJ için (90 üstü tüm modeller uygunmuş) "Neutral safety switch" denilen ekte resmini gönderdiğim parcadan arıyorum.Yardımcı olabilirseniz sevinirm.Bu parça aracın P konumunda ve diğer vites geçişlerinde çalışmasını sağlıyor.
Mert.

REPJ506402

GYRY' Alıntı:
Arkadaşlar 98 XJ için (90 üstü tüm modeller uygunmuş) "Neutral safety switch" denilen ekte resmini gönderdiğim parcadan arıyorum.Yardımcı olabilirseniz sevinirm.Bu parça aracın P konumunda ve diğer vites geçişlerinde çalışmasını sağlıyor.
Mert.

Mert bey, Akgün amcayı ararsanız yardımcı olurlar... Eminim onlarda vardır...
Selamlar...

Sayın Gezenbilir Üyeleri,

Ben Şükrü Girdap.

Akgün&Aydın Otomotivin ikinci al satış sorumlusuyum.

Amerikan araçları alım satımında sizlere yardımcı olmaktan onur duyarım...

Ayrıca bizim portföyümüz dışındaki araç alım satımlarınızda da Gezenbilir üyelerine yardımcı olmaktan zevk duyarım.

Lütfen soru ve destek talepleriniz için aramaktan çekinmeyin...

0 312 472 92 92

Saygılarımla

Şükrü GİRDAP

girdap' Alıntı:
Sayın Gezenbilir Üyeleri,

Ben Şükrü Girdap.

Akgün&Aydın Otomotivin ikinci al satış sorumlusuyum.

Amerikan araçları alım satımında sizlere yardımcı olmaktan onur duyarım...

Ayrıca bizim portföyümüz dışındaki araç alım satımlarınızda da Gezenbilir üyelerine yardımcı olmaktan zevk duyarım.

Lütfen soru ve destek talepleriniz için aramaktan çekinmeyin...

0 312 472 92 92

Saygılarımla

Şükrü GİRDAP
vay...
Şükrü... İki gözüm onbeş kulağım ;D
Ne güzel yazmışsın... Helal valla... ;)

Amerikan ustamız var, yedek parçamız var, en kralından dealer :smiley: ımız ŞükrüKral ımız var...
Daha ne isteyelim... ;D

1970 model international scout 800 B marka american araca sahibim şu an askerdeyim ama dönünce aracımı toplamak istiyorum yedek parça ve tamire ihtiyacım var araç sitede mevcut düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR