ALANYA İNCEKUM ORMAN KAMPI

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gvsl Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,920

gvsl

Sedat GÖVSULU
Yer
kastamonu
Selam.alanya ince kum orman kampına günü birlik gittik gitmesine ama ben böyle bir kamp alanı görmedim sanırım otel işletiyor( Goldsund) çadırlar okadar içiçeki insan nefes almakta zorlanıyor.Ayrıca sezonluk gelenler sanki devamlı orada kalacakmış gibi çadırın yanına yeni çıkan güneşlik tentelerden odacıklar yapmışlar koltuk takımları halı bile vardı görüntüleyecektim ama uygun olmaz diye fotoğraf çekmedim.Tekrar ediyorum ben böyle iç içe bir çadır kampı görmedim.deniz deseniz taşlık ve açıkdan motor yağına benzer katmanlar suyun üstünde yüzerek sahile geliyor.Çok mu zor çöpleri toplatıp temizletmek .Sahil çöpten geçilmiyor Kapıda daha girmeden ücreti almasını biliyorlar o zaman hizmetide vereceksin, neyse.Ben incekumu yazılardan ve fotoğraflardan daha farklı düşünmüştüm ama hayal kırıklığı.Listemden çıkarttım.Zaten öğlen sıcağında beğenmediğimiz için orayı terk ettik.Alanya damla taş 'a gittik.
Benim düşüncem her geçen sene doğal güzelliklerimiz yok oluyor en güzel yerleride oteller kapatıp yüksek fiyatlarla pazarlıyorlar. Birkaç fotoğraf paylaşıyorum.

SUC52951

SUC52961

SUC52952

SUC52962

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri