Alanyada LPG Montaj Fiyatları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aaroon Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,701

aaroon

Tutku kelimesinin anlamı nedir? ZJ olmasın sakın !
Dün gece oturdum burdaki 15 sayfadaki tüm başlıkları tamamen inceledim. Acaba bende LPG taktırsam mı diye düşündüm. Küçük bi araştırmada şu fiyatlar çıktı karşıma. Aracım 97 zj.
.
.
BRC.........: 2.800 TL
Zavoli......: 2.300 TL
Atiker......: 1.850 TL
Prince.....: 3.900 TL
.
.
Acaba fiyatlarmı uçuk yoksa benmi fiyatlandırmada yanlış yerlere sordum?
.
Not: Bu fiyatları Alanyada LPG montajında iyi olarak bilinen bir iş yerine sordu. Egzozçu felan diil: Montajı daha çok kalfalar yapıyo. Motoru delme işini işyeri sahibi kendisi yapıyor.
Ne dersiniz?

Etiketler
Ynt: Alanyada LPG Montaj Fiyatları

ben olsam bu araçlara daha önce lpg takmış biryere taktıtırdım, başkasına elletmezdim...
ankarada yetkili servis 3300-3500 arası fiyata takıyor...
1 gününüzü ayırın ankarada taktırın tavsiyem KESİNLİKLE budur...

İstanbulda fiyatlar daha makul. Fiyat rekabeti var çünkü.

Sizin listede Atikerin fiyatına burada çok daha kaliteli marka seçebilirsiniz. En ucuz markalardan uzak durun.

prince nin fiyatını yuksek almişsiniz bildigim kadarıyla 3200 civarında olmasi lazım

prince yi öneririm kullanan var ve gaye uyumlu calışıyormuş fiyatı yanlış degılsem 3200 cıverında demişti bana

Ben elimdeki ürünler üzerinden bir karşılaştırma çalışması yapmıştım. kaliteli ve kalitesiz ürün nasıl olur diye bir fikir verir umarım. Buna göre baktığınız markayı değerlendirirsiniz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=67257.0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR