Albatros ( Ayaş... Nallıhan.. Sapanca.. Karadeniz Sahilinden Hopa) Yollarda

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abdullah tepe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 494
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 140,059

abdullah tepe

Kamp III
Yer
ankara
Selam Dostlar.
Mart'dı Nisan'dı derken, çeşitli sebeplerden ertelediğimiz uzun soluklu gezimiz 16 MAYIS tarihinde başlıyor.
Bu tarihden sonra eski İstanbul yolu olrak bilinen yoldan ( Ayaş, Nallıhan v.s ) Sapanca'ya kadar gidip, sonra Kocaeli üzerinden Karadeniz sahili ve sahilden kısmetse Hopa'ya kadar gideceğiz. Bu güzergah üzerinde hem sahil, hemde yaylaları doya doya gezmek istiyoruz.
Bu güzergahda görmemizi istediğiniz özel yerler konusunda her türlü önerilerinize elbette acığım. Ayrıca Karavan sever dostlarımızla karşılaşmak sıcak bir cayı paylaşmak en büyük temennimiz. Yaklaşık 5 - 6 ay süreceğini tahmin ettiğim bu seyahatde, siz dostlarla bir araya gelmeyi,bir yerlerde karşılaşmayı umuyoruz.
Şükran - Abdullah TEPE
Abdullah Tel: 0 533 574 06 90

Etiketler
Ynt: Albatros ( Ayaş... Nallıhan.. Sapanca.. Karadeniz Sakilinden Hopa) Yollarda

Artık tarih olarak birşey kalmamış. Trabzonda Atatürk köşkünü mutlaka görün derim. Boztepelere zaten çıkarsınız. Hayırlı yolculuklar diliyoruz, artık yükleyeceğiniz resimlerden gezinizi takip ederiz. Bizlerden sizlere sevgiler selamlar..

Ynt: Albatros ( Ayaş... Nallıhan.. Sapanca.. Karadeniz Sakilinden Hopa) Yollarda

yolunuz açık, mazotunuz bol olsun,
tekerinize taş değmesin :smiley:
bizde sanaldan yola çıkmaya hazırız, izliyoruz ;)
selamlar

Kardeşim zaman geldi artık tekerlek dönmeye başladı Ben ayın 14 de iznikte olacam birgün sonrada adağazarı üzerinden akçakocaya geçecem belki bu aralarda denk gele biliriz cepten görüşürüz kolay gelsin....

gidiş geliş 2800 kmlik güzergah hayırlı yolculuklar mutlu geziler dilerim bol bol resim bekliyoruz yakın zamanda olmasada birgün bize de nasip olur inşallah

Harita

Abdullah bey, yapım aşamalarını beğenerek takip ettiğimiz karavanınız ile hayırlı yolculuklar, sağlıklı geziler dileriz.
Gezi yazınızı merakla bekliyor olacağız.Selamlar.

Ynt: Albatros ( Ayaş... Nallıhan.. Sapanca.. Karadeniz Sahilinden Hopa) Yollarda

centilmen' Alıntı:
Artık tarih olarak birşey kalmamış. Trabzonda Atatürk köşkünü mutlaka görün derim. Boztepelere zaten çıkarsınız. Hayırlı yolculuklar diliyoruz, artık yükleyeceğiniz resimlerden gezinizi takip ederiz. Bizlerden sizlere sevgiler selamlar..
Teşekkürler Ümit Abi.

buralpdi' Alıntı:
yolunuz açık, mazotunuz bol olsun,
tekerinize taş değmesin :smiley:
bizde sanaldan yola çıkmaya hazırız, izliyoruz ;)
selamlar
Sağolun Levet Bey
Fırsat buldukca gezdiklerimizi ve gördüklerimizi anlatmaya calışacağız elbetde.

airboat' Alıntı:
Albatros'a havada süzülmenin verdiği rahatlıkla; sağlıklı ve mutlu geziler dilerim,kardeşim.
Teşekkürler Seyfettin Hocam.
Seni ve Türkan Ablamıda bekleriz.

mhmtabi' Alıntı:
Abdullah bey, yapım aşamalarını beğenerek takip ettiğimiz karavanınız ile hayırlı yolculuklar, sağlıklı geziler dileriz.
Gezi yazınızı merakla bekliyor olacağız.Selamlar.

Sağolun Mehmet Bey

kaya75' Alıntı:
gidiş geliş 2800 kmlik güzergah hayırlı yolculuklar mutlu geziler dilerim bol bol resim bekliyoruz yakın zamanda olmasada birgün bize de nasip olur inşallah

Teşekkürler Sayın Kaya
Evet oldukca uzun bir güzergah. Tanrım arzu eden herkese nasip eylesin.

58ayhan' Alıntı:
Kardeşim zaman geldi artık tekerlek dönmeye başladı Ben ayın 14 de iznikte olacam birgün sonrada adağazarı üzerinden akçakocaya geçecem belki bu aralarda denk gele biliriz cepten görüşürüz kolay gelsin....
İnşallah görüşürüz abi.
Ama bilesin ki ben araç secimim ve gittiğim yerleri tam sindirebilmek adına oldukca yavaşım.
Gönül mutlaka görüşmeyi arzu eder kısmet.

Ynt: Albatros ( Ayaş... Nallıhan.. Sapanca.. Karadeniz Sahilinden Hopa) Yollarda

Abdullah bey; hayırlı yolculuklar, bu uzun yolculugunuz neşeli,mutlu saglıklı gecmesini diliyorum yolunuz bahdınız acık olsun.

guzel bır gezı olacagını umıt edıyorum..ılgıylen ızleyecegım..yolunuz acık olsun kazasız belasız..

Abdullah bey hayırlı yolculuklar dilerim. Benimde kendime göre belirlediğim 3 haftalık bir rotam var ama kısmet bakalım. Bol keyifli geziler dilerim.

Uzun Karadeniz Rotas

Apdullah bey şimdiden hayırlı yolculuklar.Sakarya tarafına geldiğinizde inşallah haberimiz olur.Takipteyiz.Hopaya kadar gitmişken karşı tarafa Batum Poti Kutaysi tarafınıda düşünmeni isterim.Hiç olmazsa yedek depo dönüşte doldurursun.Saygılar.Aysel &Ahmet Özek.

Abdullah Bey,
Karadenizi araç ve çadır ile gezmeyi düşündüğümüzü yazıp siteden yardım istemiştim. Sağ olsunlar arkadaşlardan gelen cevapları topladım. Tabi biz çadırla gideceğimiz için listenin büyük bir bölümü konaklama üzerine fakat görmemizi tavsiye ettikleri yerleri karayolları haritası üzerine sayısal ortamda işaretledim. Hem nokta arama sorunu olmasın, hem de yanlışlıkla geçmeyelim diye. İsterseniz tamamlanınca yükleyim belki işinize yarar.
İyi yolcular.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR