Alinik Defender 130 / Yaklasan Ihale Bilgileri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sly Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,560

sly

Kamp I
Yer
Adana
Web
www.skiciyiz.biz
Sevgili dostlar,

Hepinize Adanadan selamlar.

Yillardir Forumu, Ozellikle Defenderlar hakkinda bilgi sahibi olmak icin kullanmaktayim.
Paylasacak bilgim cok olmadigindan dolayi, pasif olarak okumakla yetindim.

Simdi sira geldi, kullanim amacima uygun olarak Bir Defender 130 bulmaya.

Esim, yolda olan bebegim ve iki buyuk irk kopegimle seyahat etmekten keyif aldigim icin, Tercihim DEFENDER 130 dan yana olacak. Ayrica ben ve esim, kis doneminde cokca snowboard, yaz doneminde de su sporlari seyahatleri yaptigimizdan dolayi, bu kasa buyukluk olarak tam ihtiyaclarimizi karsilayacak nitelikte.

Malum sitede bir adet ( sahsen asik oldugum) bir defender, 85000 tl civarinda satista. 3.5 v8 benzin+lpg. Aracin ederi bu mudur bilemem ( satis fiyatini belirleme kriterlerine saygi duyarim), tek seferde boyle bir butce cikaramam.

Niyetim yillar icine yayabilecegim, acele etmeden, icime sine sine restore ve modifiye edebilecegim, uygun fiyatli bir def 130 bulmak.

Yakin zamanda ihaleye cikacak , cevrenizde esinizde dostunuzda satista olan vs, vs bir def 130 a denk gelirseniz ve degerli vaktinizden ayirip beni bilgilendirirseniz cok memnun olurum.

Saygilarima
Mehmet Tasli

Etiketler
Bu arada, MKEK nin ihale sonuclarini gecmise dogru tarayinca, hep ayni isimlerin, onlarca DEFENDER 110 aldigini fark ettim.

VE cok enteresandir hic 130 ihaleye cikmamis.

Mehmet bey;
Umarım gönlünüze ve bütçenize uygun bir 130 bulursunuz. Biliyorsunuz mevcut 130'lar genelde 3,5 V8 Benzinli. Ankarada, sahibi tarafından daha önce satışa çıkartılan ancak şu anda ilanda olmayan 1992 model 300 TDİ motora sahip bir 130 var. Bilgilerinize...

Mehmet bey;
Umarım gönlünüze ve bütçenize uygun bir 130 bulursunuz. Biliyorsunuz mevcut 130'lar genelde 3,5 V8 Benzinli. Ankarada, sahibi tarafından daha önce satışa çıkartılan ancak şu anda ilanda olmayan 1992 model 300 TDİ motora sahip bir 130 var. Bilgilerinize...
Üstadım,
Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Beyefendiye nasıl ulaşabilirim?

Mehmet bey;
Ulaşmış bulunuyorsunuz:smiley: Araç bana ait ve yaklaşık iki yıldır bir arkadaşımın çiftliğinde muhafaza altında...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

SON KONULAR

Geri