Alınır Defender ofsetli jant, spacer, yükseltme kiti veya get

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan deadelaus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,863

deadelaus

One Live. Live It.
Yer
Fethiye / Muğla
Web
www.likyatrek.com
Selamlar, defender için 16x8 et -30 veya -50 ofsetli jant ya da 30 - 50 Mm spacer, 2 inç yükseltme kiti veya get arıyorum, değiştirmek veya elden çıkarmak isteyenler suyanik@gmail.com veya özel mesajdan ulaşabilirsiniz...

Etiketler
Ynt: Alınır Defender Ofsetli Jant, Spacer, Yükseltme Kiti Veya Get

bende var 4 cm sipeşir 500 lira 2 inç yükseitme yapar adrese gönderirim selamlar ali usta 05554780830

Aşağıdaki kiti aldım , orijinal get yükseltmenin(terrafirma) aynısını yapmış Ankaradan Murat Bey, amortisor uzatması da olduğu için aracın dengesinde problem oluşmuyor, ihtiyacı olan arkadaşların bilgisine , link aşağıdadır, selamlar ;

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-defender-2inc-5cm-yukseltme-full-kit-153797136/detay

Montajı da basit ;

IMG 20150116 095030

IMG 20150116 095407

Ynt: Alınır Defender ofsetli jant, spacer, yükseltme kiti veya get

Merhaba, amortisorun bağlantı ayağı uzuyor sadece amortisoru çalışma mesafesi değişmiyor sadece getle yükseltmede amortisorun çalışma aralığı değişiyor, benim yaptığım şekilde herhangi bir dengesizlik hissetmediğim için özellikle bu ürünü tavsiye ediyorum selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

SON KONULAR

Geri