ALM - Acmat

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 267
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 89,514

Etiketler

Ynt: ALM - Acmat

hiç pişman oldunuzmu?
ben bir kaç resimde yerden şaft topladiginizi gordum.
üzer beni boyle seyler.

Bugüne kadar aldığım hiç bir araçtan pişman olmadım.Tabii mekanik arızalar olacak.Hele bizim gibi adamların eline düşünce , ne yapsın garipler. ;D
Şu anda Acmat'a Ural ara şanzımanı akuple ettik.Son testler yapılıyor.Yakında yeni resimleri koyarım.

;D ;D ;D....kara donlu Beytullah ;D ;D ;D....beni çok güldürdünüz..Ellerinize sağlık çok güzel :smiley:

tyt.fan' Alıntı:
cahilliğimi bağışlayın.çokta film izlemem .hangi amerikan acmat vardı.hangi filmden fırlamış yani.amerikan filmlerinden cj fırlar genelde benim gördüğüm ateş böceği gibi sağa sola uçuşur patlaya çatlaya.

Bildik markalar kadar olmasa da , acmat da bazı filmlerde rol almış

2005 Fransız yapımı Les-chevaliers-du-chiel

[attachment=1]

1993 Fransız yapımı Le-chateau-des-oliviers

[attachment=2]

2003 Once-Upon-a-Time-in-Mexico

[attachment=3]

2005 All-the-Invisible-Children

[attachment=4]

2006 Home-of-the-Brave

[attachment=5]

609

455

963

332

944

nadir bey acmat a bişi sölemek değildi hatırladığım kadarıyla bu cevap.mesaj adedini yükseltmek istercesine selam kelam türünden bişi yazılmıştı amerikan filmlerinden fırlamışlık.yoksa acmat ı sizde gördükten sonra ki ilk resimlerini forum donanımda görmüş ve lamborgini arazi aracı sanmıştım.
paris dakkar kazanmış ki ;dakar o zamanlar bence bence gerçek mukavemetti bilek güreşiydi güçlü sağlam kazanıyodu,acmata bişi sölemek haddim değil.bi arazi aracım olacaksa film kahramanı değil paris dakkar camel trophy transsiberia gibi bi sınavdan geçmiş olan olsun derim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,083
Kaydolan Son Üyemiz
b00zt

Çevrimiçi üyeler

Geri