ALM - Acmat

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 267
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 89,511

Etiketler

Ynt: ALM/Acmat

şahin değil hocam sadece benziyor...şahinde 3 tane cam suyu püskürtme aparatı yok!

abi süper olur ama onu birde renkli yapacaksın ki daha yırtıcı dursun.

Cidden enterasan bir makina...
Görüntü çok güzel...
İlk kez duydum bu aracın ismini ve google da aradım hemen.
Nadir bey,
Sİzin unimog ın resimleri de forumda mevcut mu?
Ben denk gelmedim eğer yoksa ekleyebilmeniz mümkün mü?
Biz yeni katılan arkadaşlar da aracı görmüş oluruz.

taiga' Alıntı:
Görüntü çok güzel...
Nadir bey,

HABERLER-DUYURULAR ; birinci olduk topic'inde Unimogumun resimlerini görebilirsiniz.
Selamlar-Saygılar

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=23.0

taiga' Alıntı:
Görüntü çok güzel...
Nadir bey,

Ayrıca ARAÇLAR-Unimog bölümüne Sizin için Mog resimlerinden en beğendiklerimi de koyacağım.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=17287.0

yol' Alıntı:
nadir abi güle güle kullan, çok güzel bir makine olmuş :smiley:

Sedat ; sağol,çok teşekkür ederim.
Bugün bir de köye gidişimizi görseydin.Acmat'ı Seyrantepe de Hacı Usta'dan aldık,Can arkada Focus'la beni takip ediyor.
İlker'e de söz vermiştik İkitelli Sanayi'de buluşmak üzere,onun vinç işleriyle ilgilenmek için.Oradan Olimpiyat-Altınşehir-Kayabaşı üzerinden Bolluca'ya.
Kardeşim;gelen geçen,arabalı arabasız duruyor,Acmat' a bakıyor.Adam önümde giderken pat diye fren yapıp kelleyi çevirip bana bakıyor.Yaw yürü git durma önümde,dinleyen yok.Zaten Unimogtan alışık olduğum ''Abi bu araba ne iş yapar'' cümlesini kaç kere duyduğumu ise hiç söylemeyeceğim.
Ama insanların hemen hemen hepsi beğeni ile bakıyorlardı.Sağolsunlar.

ama abi beğenilmeyecek, dikkat çekmeyecek bir makine değil ki :smiley: ben yolda defender görünce uzanıp adam nasıl yapmış diye bakıyorum, böyle birşey görsem arkadan ben de sizi takip ederdim herhalde :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri