Alt Bölümler Hakkında

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nasah Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,290

nasah

Kamp III
Mesajlar
576
Tepkime Puanı
111
Yer
Söke
İyi günler,

Forumla ilgili memnun olmadığım bir konuyu paylaşmak istiyorum.
Balkanlar, Orta Avrupa, Kuzey Avrupa, Güney Avrupa .. Avrupa için bu kadar çok alt kategorinin olması konuyu bölmüyor mu sizce?
Keza diğer başlıklarda böyle . Benim açımdan bu kadar alt konunun olması başlıkları bulmayı zorlaştırıyor bence.
Önceden daha derli topluydu.

Bu benim nacizhane fikrim. Tabi ki başka şekilde düşünen arkadaşlarda vardır.

Saygılarımla

Hasan
 

Etiketler
Ynt: Alt Bölümler Hakkında

Hasan Bey, daha önceden forum dediğiniz gibiydi. Bu sefer de yeni konular açıldıkça liste uzuyor ve arka sayfalara kayıyordu. Bu şekilde bölgelere ayırınca, konu bölgesine göre farklı klasörlere yerleşmiş oldu. Tabiki bu şekilde yeni bir konu açıldığpında farketmek daha güç oluyor bu da dezavantajı. Bunu yenebilmek için mesela karavanlarla ilgili bütün yeni iletileri görmek için KARAVAN DÜNYASI satırındaki Okunmamış İletiler'i tıklayarak yeni mesajlara ve konulara ulaşabilirsiniz. :smiley:

Okunmamis iletiler
 

Ynt: Alt Bölümler Hakkında

Ferhat Bey;

Özellikle sizin gezileri okurken zorlandım. Çünkü söylenen alt başlıklardan birçoğundan geçmişsiniz.
Tabi ki bu benim görüşüm sadece . Bana göre bulmak daha kolaydı. Genelde alt başlıklardan aramaktansa bir havuzun içerisinden aramak bana daha kolay geliyordu.
Esas zorluk sizin gibi uzun parkurlara seyahat eden kişilerin yolculuklarında zorluk çıkıyor.

Dediğiniz butonu kullanacağım.

Teşekkürler

Hasan
 

Ynt: Alt Bölümler Hakkında

Gezi uzun olunca biraz karışık oldu, haklısınız. Her geçtiğimiz ülkeyi kendi bölümünde koyduk. Ana konu başlığından linkler yaptık gezinin bir ülkesine ilgi duyan birisinin sadece o bölgeyi okuması daha kolay olsun diye uğraştık. Diğer türlü uzun bir gezinin onlarca sayfasından aradığınızı bulmak daha da güç oluyordu. ::smiley:
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,221
Mesajlar
1,515,485
Kayıtlı Üye Sayımız
171,854
Kaydolan Son Üyemiz
vizyon karavan

SON KONULARGeri
Üst