Amasra-İnkumu-GüzelceHisar Gezi programı yardım...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan insomnia_gs Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,140

insomnia_gs

Yeni Üye
Yer
Ankara
Öncelikle Merhaba ...haftasonu tatili için amasra ve civarına gezmeye gitmeyi planlıyorum ve konaklama olarak çadırda kalmayı dünüşünüyorum. öncede amasra gitmiş arkadaşlardan yardımlarınızı bekliyorum en rahat çadır kampı nerdedir gezmeye nereye gidilir ve mutlaka gidilip görülmesi gereken yerler neresidir bu konularda yardımlarınız bekliyorum ...

Etiketler
Ynt: Amasra-İnkumu-GüzelceHisar Gezi programı yardım...

Çadırda kalacaksanız Güzelcehisar'ı tavsiye ederim.

Ynt: Amasra-İnkumu-GüzelceHisar Gezi programı yardım...

Tarihi sonra gördüm belki gitmiş olabilirsiniz....

Bencede güzelcehisar kamp yapmak için en ideal yer yerleşik kamp alanı mevcut ....
Amasra da kamp kurulacak yer yok diye biliyorum Çakraz sahilinde biriki yer var gördüm ama imkanlar kısıtlı olabilir..
Güzelcehisara kampa gitmeden alışverişinizi bartın ve civarından yapın derim zira aradığınızı bulamayabiliyorsunuz...et ve balık gibi.
Birde akşam üzeri pazacı kamyonu geliyor .....evvelki yıllarda 1 gecelik konaklama yapmıştım gece ilerleyen saatlerde kavak ağaçlarının rüzgarla dansı etkili oluyor.. iyi tailler...kamptan bir iki fotoğraf ekleyim ...

P1060664

P1060672

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri