Amasra'ya 14 Km Çakraz'a 3 Km Mesafede Kamp Alanı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan onur akarsu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,298

onur akarsu

Ana Kamp
MERHABALAR;

KAMP ALANIMIZ AMASRA'YA 14 KM ÇAKRAZ'A SADECE 3 KM MESAFEDEDİR.

YANINIZDA ÇADIR VE UYKU TULUMUNDAN BAŞKA HERHANGİ BİRŞEY GETİRMENİZE GEREK YOKTUR.

KOORDİNATLARI 41°47'37.58"K 32°30'5.49"D.

0 378 335 80 80 NUMARALI TELEFONDAN DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

FACEBOOK SAYFAMIZ https://www.facebook.com/akarsucamping

Photo 1

Photo 2

Photo 3

Photo 4

Akarsu camping logo

Etiketler

Ynt: Amasra'ya 14 Km Çakraz'a 3 Km Mesafede Kamp Alanı

Bayram sonrası oradayım ustad

KAMP ÜCRETİ ÇADIR İÇİN 30 TL. KARAVAN İÇİN 40 TL.DİR ÇIKIŞ SAATİ İÇİN HERHANGİ BİR ZORUNLULUK YOKTUR. ELEKTRİK,SU,İNTERNET GİBİ İHTİYAÇLARINIZI RAHATLIKLA KARŞILAYABİLİRSİNİZ.

Ağaç altından bir yer ayırın bana. Bayramda yerinizi görmek için uğramayi düşünüyorum. Detaylı konusuruz

Merhabalar . Adres olarak yol tarifini yapabilirmisiniz.
Saygılarımla...

Merhaba,
Bartın'a geldikten sonra Kurucaşile tabelalarını takip edin. Çakraz'ı geçtikten 3 km sonra Akkonak köyü ve Akarsu camping tabelalarımızı göreceksiniz. Yaklaştığınızda 0 378 335 80 80 numaralı telefonu ararsanız tarif edip sizi yolda karşılayacaklardır.

Hgksn' Alıntı:
Ağaç altından bir yer ayırın bana. Bayramda yerinizi görmek için uğramayi düşünüyorum. Detaylı konusuruz

Siz gelin istediğiniz yere çadırınızı kurabilirsiniz. Bayramda kalabalık olabilir. telefonlarımızı arayıp yer ayırtırsanız daha iyi olur.

İlginiz için teşekkürler. Nasip olursa bayramdan sonraki hafta sonu oradayım. Birde yakınlarda market türü biryer varmı , yiyecek ihtiyaçlarımızı yanımızda getirmek oradan temin etmek açısından daha mı kolay olur .
Saygılarımla...

Keyifli' Alıntı:
İlginiz için teşekkürler. Nasip olursa bayramdan sonraki hafta sonu oradayım. Birde yakınlarda market türü biryer varmı , yiyecek ihtiyaçlarımızı yanımızda getirmek oradan temin etmek açısından daha mı kolay olur .
Saygılarımla...

Merhaba, Çakraz ile aramızdaki mesafe 3 km hertürlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz marketler burada mevcut. Yanınızda gelirken getirirsenizde muhafaza etmek için buzdolaplarımızı kullanabilirsiniz.

Açıklayıcı dostane bilgilerinizden ötürü çok teşekkür ederim. Görüşmek dileğiyle.
Zafer KABAKCI...

AKARSU KAMPİNG'e merhabalar.

Biz geçen sene karavanımızla burada 4 mutlu gece geçirdik. Kampın hanım sahibi (ismini unuttuğum için özür dilerim) tam bir hanımefendi ve mutfaktan çok anlıyor.

AKARSU KAMPİNG'e kim gitmek isterse ben kefilim . Havası ve iklimi harika.
Denizin hali aynen "Karadeniz"i simgeliyor.
Şansınıza artık.

cygnet' Alıntı:
AKARSU KAMPİNG'e merhabalar.

Biz geçen sene karavanımızla burada 4 mutlu gece geçirdik. Kampın hanım sahibi (ismini unuttuğum için özür dilerim) tam bir hanımefendi ve mutfaktan çok anlıyor.

AKARSU KAMPİNG'e kim gitmek isterse ben kefilim . Havası ve iklimi harika.
Denizin hali aynen "Karadeniz"i simgeliyor.
Şansınıza artık.

Merhabalar cygnet,

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz. Sizi ve diğer misafirlerimizi mutlu edebiliyorsak ne mutlu bize. Yolunuz bu tarafa düşerse tekrar misafir etmekten mutluluk duyacağız tekrar görüşmek dileğiyle
Iyi akşamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri