Amatör Dnz. KAPTANLIK /YELKENCİLİK ve Kısa Mesafe Telsiz KURSLARI / ANKARA'DA

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ertunc.evciler Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,629

ertunc.evciler

Scuba Dalış ve Amtr.Kaptanlık/Yelkencilik Eğitmeni
Yer
Ankara,İstanbul
Web
www.mtmsports.com.tr
Amatör Dnz. KAPTANLIK / YELKENCİLİK ve Kısa Mesafe Telsiz KURSLARI
YELKENİNİZ HER ZAMAN AÇIK OLSUN
NEREDE İSTİYORSAN ORADA DUR.. DÜMEN SENDE !

Amtr. Kaptanlık/Yelkencilik Kurslarımızın; Ankaradaki Uygulamalı Teorik Eğitimleri 6 Eğitim Günü/ 15 saatte tamamlanacaktır.
Devamında ;
Türkiye'nin en iyi seyir noktalarından birisi olarak gösterilen Fethiye/Göcek' te
Bavaria marka Yelkenli Teknelerimizle açık denizde seyir halinde Haftasonu pratik Eğitimler 18 saat sürecektir.

SEÇENEK 1- HAFTASONU KURSLARI SEÇENEK 2 - HAFTAİÇİ KURSLARI
Kurs Süresi : Toplam 13-15 saat Kurs Süresi : Toplam 13-15 saat
( 5 - 6 Eğitim Günü / Uyg. Teorik Eğitim) ( 5 - 6 Eğitim Günü / Uyg. Teorik Eğitim)
Ders Saatleri : 16.30 - 18.45 Ders Saatleri : 19.15 - 21.30

YAZ DÖNEMİ İNDİRİMLİ KURS ÜCRETİ : 400.- TL (Normal Kurs Fiyatlandırması)

İndirim oranı sonrası %25 indirimli olarak 300.-TL

Fiyata Dahil Olanlar : Amatör KAPTANLIK /Yelkencilik ve Kısa Msf.Telsiz Kursu (Uygulamalı Teorik Eğitimleri) +
Kursa Katılım-Duvar Sertifikası + Eğitimlerde verilecek tüm Eğitim Kitapçıkları ve materyaller + 2 Adet Tam Boy Denizcilik Haritası

Zaman programınıza göre ;
İster Haftaiçi , isterseniz de Haftasonu Kurslarından herhangi birisine katılabilirsiniz ...

* 1. Dersler sonrasında , devam edecek diğer derslerin gün ve saatleriyle ilgili olan zaman programları
Eğitmen ve kursun katılımcılarıyla beraber karşılıklı organize edilerek belirlenecektir

**Devam eden herhangi bir ders gününe gelemeyen kişi /kişilerle ek ders şeklinde telafi dersleri yapılabilecektir

***Haftaiçi veya haftasonu kurslarımıza olan Bireysel ve Grup olarak katılımlarınızla ilgili olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz

**** Şirketiniz çalışanlarına yönelik özel olarak düzenleyebileceğimiz Kurumsal Eğitim Kurslarımız içinde bizimle iletişim kurabilirsiniz

Önemli NOT :

01 Temmuz 2010 Perşembe saat : 19.15 'te Amatör Kaptanlık/Yelkencilik Kursumuz Başlayacaktır ... ( 1. DERS BAŞLANGICI )

15 Temmuz 2010 Perşembe saat : 19.15 'te Amatör Kaptanlık/Yelkencilik Kursumuz Başlayacaktır ... ( 1. DERS BAŞLANGICI )

Temmuz ayında başlayacak diğer başlayacak kurs tarihleri ve size özel grup eğitim kurslarımızla ilgili detaylar için , Bizlere ulaşabilirsiniz …

Sualtında ve Su üstünde Herzaman Sizlerleyiz ...

Ertunç Evciler
Instr TR-101467

MTM YACHTING & MTM SCUBA
Tunus Cad. 65/4 Kavaklıdere-Ankara (Alman Okulu Karşısı)
Tel / Faks : 0 312 467 15 45
Tel: 0 505 714 16 98 / 0 505 658 54 63
www.mtmyachting.com , www.mtmscuba.com

MTM SCUBA  MTM YACHTING

Etiketler
Ynt: Amatör Dnz. KAPTANLIK /YELKENCİLİK ve Kısa Mesafe Telsiz KURSLARI / ANKARA'DA

Pratik eğitimlerin zamanı belli mi?Dışarıdan katılımcı alıyormusunuz?

Ynt: Amatör Dnz. KAPTANLIK /YELKENCİLİK ve Kısa Mesafe Telsiz KURSLARI / ANKARA'DA

Evet , Ferdane Hanım ...Ağustos ayında başlıcaz...
Bunla ilgili Amatör Kaptanlık Eğitim kurslarımıza katılmalarını önereceğiniz arkadaşlarınız varsa Temmuz -Ağustos Döneminde eğitimlerimize devam edicez.
Şu şekilde bir tavsiyede bulunmak isterim ; Bu eğitimlere yönlendireceğiniz arkadaşlarınızla olan Teorik eğitim kurslarımız sonrasında,siz ve tüm keyif alacağınız arkadaşlarınızla hep beraber pratik eğitimelerde birarada olmuş olursunuz.
Selamlar,Ertunç Evciler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR