AMERİKAN COOPER 4X4 ARAZİ VE KLASİK ARAÇ LASTİKLERİNDE YENİ MODELLER

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan altıntaşlar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,179

Etiketler
Ynt: AMERİKAN COOPER 4X4 ARAZİ VE KLASİK ARAÇ LASTİKLERİNDE YENİ MODELLER

altıntaşlar' Alıntı:
ALTINTAŞLAR OTOMOTİV LASTİK SAN.VE TİC.ŞTD.ŞTİ

ADRES:ŞAŞMAZ OTO SAN.SİT.2488.CD.NO:23 ETİMESGUT ANKARA
TEL :0 312 278 18 18

Merhaba aracımda 31x10.5x15 lastik var daha buyuk lastık takmak ıstıyorum ama lastık den pek fazla anlamadıgım ıcın karar veremedım 35 lık lastık ıstıyorum ve suan kullandıgım jant 15 jant 5 bıjon . merak ettıgım ise basdakı sayı lastık buyuklugu sondakı sayı ıse jant olcumu ama ortadakı sayı hakkında bır bılgım yok ,ortadakı sayı değerı yıne 10.5 mı olması gerekıyor yoksa dığer olculerde olabılırmı ?

abdulkadircal' Alıntı:
Merhaba aracımda 31x10.5x15 lastik var daha buyuk lastık takmak ıstıyorum ama lastık den pek fazla anlamadıgım ıcın karar veremedım 35 lık lastık ıstıyorum ve suan kullandıgım jant 15 jant 5 bıjon . merak ettıgım ise basdakı sayı lastık buyuklugu sondakı sayı ıse jant olcumu ama ortadakı sayı hakkında bır bılgım yok ,ortadakı sayı değerı yıne 10.5 mı olması gerekıyor yoksa dığer olculerde olabılırmı ?

Yanlış bilmiyorsam Ortadaki değer Lastik Yanağının Lastik tabanına (veya Tum boyuta) oranını ifade ediyordu...

Yardımlarınız ıcın tesekkurler,Aracımda daha onceden yukseltme mevcut kupa şaseden yükseltilmiş.Aracımın daha oncekı sahıbı bolu offroad kulub baskanı İrfan baskan :smiley: Uygun fiyata bır lastık arıyorum 35 lik 15 inç jant kullanıyorum sıfır yada 2. el olabılır :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR