Amerikan Dürbün - Ömür Boyu Garantili (40 Lira)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adventureman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,057

adventureman

İnsan tabiattan uzaklaştıkça kalbi katılaşır.
Yer
Ankara
10x büyütme oranlı bi hevesle alıp çok çok az kullandığım Amerikan barska dürbün ömür boyu garantilidir tüm kutu içeriği resimde görüldüğü üzere sıfır gibi durmaktadır.

1b3abface867098e396374f67ede8d89.jpg

Etiketler

Ynt: Amerikan Dürbün - Ömür Boyu Garantili (40 Lira)

eger birden fazla benzer ozelliklerde Durbunum olmasaydi kesin alirdim .. cok uygun bir fiyat ... neden ilgilenen olmadi ilginc ..
kampcilik ve off road bolumlerindede link vermeyi deneyin

Off_Road' Alıntı:
eger birden fazla benzer ozelliklerde Durbunum olmasaydi kesin alirdim .. cok uygun bir fiyat ... neden ilgilenen olmadi ilginc ..
kampcilik ve off road bolumlerindede link vermeyi deneyin
Çok teşekkür ederim Ertuğrul bey,bende de dürbün merakı var evde 2 dürbün olunca bu fazlalık oldu 1-2 kere anca kullandım ihtiyacı olan için bence de fırsat maksat atıl duran bişeyin değerlenmesi.Saygılar...

güncel diyelim.
ihtiyacı olan başka yerden alacağına gezenbilir kardeşliğinden alsın.
iki tarafın ihtiyacı görülsün.iyi satışlar.

engines' Alıntı:
güncel diyelim.
ihtiyacı olan başka yerden alacağına gezenbilir kardeşliğinden alsın.
iki tarafın ihtiyacı görülsün.iyi satışlar.
Çok teşekkür ederim engin bey ben de aynı fikirdeyim.Saygılar

hocam satılmadıysa talibim.hesap nosu yazarsanız özele sevinirim

hayırlı olsun alanada satanada.....iyi bir fiyattı sanırım çok bile kaldı ilanlar kısmında, ;D

almak istiyorum ancak henüz iletişime geçemedik satıcı arkadaşla..umarım başkasına satılmadan alabilirim.

yaşasın gezenbilir kardeşliği..

dr_musty' Alıntı:
almak istiyorum ancak henüz iletişime geçemedik satıcı arkadaşla..umarım başkasına satılmadan alabilirim.

urunu satan uyeye e-mail gondermeyi deneyin... en son dun gece yarisi siteye girmis gorunuyor. :smiley:

dr_musty' Alıntı:

Merhaba elektrik kesintisi yüzünden siteye yeni girebildim size özel mesaj gönderiyorum.

Dürbün değerli Dr.Mustafa bey'e satılmıştır.Güle güle kullanın Mustafa bey,doğada inşallah güzel yerler keşfedersiniz.Saygılar

buradan serdar beye özellikle bu konuyu takip eden gezenbilirci arkadaşlarım huzurunda içten bir teşekkür etmek istiyorum.kendisi bazı aksilikler sebebiyle mesajıma mesai saati bittikten sonra cvp yazabildi dolayısıyla ödeme pazartesi gününe kaldı;ben ödemeyi ancak pazartesi günü yapabileceğimi belirtmiş olmama rağmen kendisi ürünü yarın kargolayabileceğini söyledi.biraz çekindim ben borçlu kalmamak adına çünkü bir saniye sonramızın garantisi yok ama kendisi GEZENBİLİR e üye olan birisinin güvenilir oılduğundan şüphe duymayacağını ve ürünü yarın kargo edeceğini söyleip adresimi aldı.gerçekten insanların birbirine olan güveninin devam ettiğini , sözün senet olduğu günlerin dedelerimizin zamanında kalmadığını görmek beni inanılmaz mutlu etti.teşekkürler gezenbilir böyle dostların içerisinde olmamı sağladığın için ve teşekkürler serday bey güveniniz içten ve samimi yaklaşımınız için...

dr_musty' Alıntı:
buradan serdar beye özellikle bu konuyu takip eden gezenbilirci arkadaşlarım huzurunda içten bir teşekkür etmek istiyorum.kendisi bazı aksilikler sebebiyle mesajıma mesai saati bittikten sonra cvp yazabildi dolayısıyla ödeme pazartesi gününe kaldı;ben ödemeyi ancak pazartesi günü yapabileceğimi belirtmiş olmama rağmen kendisi ürünü yarın kargolayabileceğini söyledi.biraz çekindim ben borçlu kalmamak adına çünkü bir saniye sonramızın garantisi yok ama kendisi GEZENBİLİR e üye olan birisinin güvenilir oılduğundan şüphe duymayacağını ve ürünü yarın kargo edeceğini söyleip adresimi aldı.gerçekten insanların birbirine olan güveninin devam ettiğini , sözün senet olduğu günlerin dedelerimizin zamanında kalmadığını görmek beni inanılmaz mutlu etti.teşekkürler gezenbilir böyle dostların içerisinde olmamı sağladığın için ve teşekkürler serday bey güveniniz içten ve samimi yaklaşımınız için...
Çok değerli Mustafa bey yazdıklarınızı gözlerim dolarak okudum esas ben size teşekkür ederim,ben hep derim doğayı ve hayvanları seven insan insanları da çok sever ve insanı içten seven insanın da diğer insanlara zararı olmasını düşünemem bile...Size en derin saygılarımı ve hürmetlerimi yolluyorum çok kutsal bi mesleği yerine getirmenizden dolayı da şahsım adına size çok teşekkür ediyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,433
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR