Amortisörlü Masa Ayağı

savaş41

Yeni Üye
merhabalar
guruba yeni üye oldum karavan ve tekneler için amortisörlü istenilen yerde durabilen masa ayağı imaatına başladım siz değerli arkadaşlarımın fikirerini almak isterim yerli olarak üretim yok paramız dışarıya gidiyor bu vesile ile böye bir imalat yapma fikri oluştu bende

IMG_2378.JPG

kartalveat

Kamp III
Hayırlı olsun.Ürünleriniz resimlerini sizinle iletişime geçmek isteyenler için web siteniz yada iletişim bilgilerinizide eklerseniz, size de ihtiyac sahiplerine de yararlı olur.

savaş41

Yeni Üye
teşekkür ederim
şuan prototip yaptım ürünü saçtan yaptığım için biraz agır aliminyum kalıplarının tasarımını yapıyorum fikirlerinize ihtiyacım olduğundan paylaşmak istedim

omnitemporal

MURAT ERDOĞAN
Bitirdiğinizde videosunu izlemek isteriz

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Akdeniz45

Otelde misafir karavanda evimizdeyiz
Karavanlarda masalar çok zaman sabit değiller. Ayrıca üstü katlanan, dönen veya değişik yönlerde kaydırılabilen masalar var. Yatak yapılırken masaya ihtiyaç olacak mı?
Bu linkte çok sayıda masa resmi var. Belki size bir fikir verebilir.

Karavan malzemelerinin Türkiye’de yapılması karavancılığın gelişmesini hızlandıracaktır.

Çalışmalarınızda başarılar.
ogy.de/nby4

skill

Ana Kamp
Bu alandaki bir açığı yerli olarak kapatacaginiz için size imalatinizda başarılar diler dusuncenizden dolayı tebrik ederim. Masanın teleskopik ayak parçalarını kare değil de borudan yaparsanız daha kolay bir tasarım olmaz mı diyeyim şimdilik.

savaş41

Yeni Üye
Bu alandaki bir açığı yerli olarak kapatacaginiz için size imalatinizda başarılar diler dusuncenizden dolayı tebrik ederim. Masanın teleskopik ayak parçalarını kare değil de borudan yaparsanız daha kolay bir tasarım olmaz mı diyeyim şimdilik.
Teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için

ouzhanuglu

Ana Kamp
ben de elektrikli süpürge borusundan nasıl yaparım diye düşünüyodum :smiley:
iyi oldu bunu gördüğüm merakla bekliyorum başarılar.

ozucanresul

Yeni Üye
Selam aleyküm benim çekme karavanımda mevcut olan masanın hidroliği bozuldu nereden nasıl bulabilirim yardımcı olurmusunuz

skill

Ana Kamp
Bu amortisorler yanilmiyorsam istenen yerde konumlandirilabilen tiplerden.Akıllı sehpa ve masa uygulamalarında kullaniliyor lar. Mobilya malzeme satıcılarına bulabilirsiniz. Fabrikası Bursa da.

Olgun15

Yeni Üye
merhabalar
guruba yeni üye oldum karavan ve tekneler için amortisörlü istenilen yerde durabilen masa ayağı imaatına başladım siz değerli arkadaşlarımın fikirerini almak isterim yerli olarak üretim yok paramız dışarıya gidiyor bu vesile ile böye bir imalat yapma fikri oluştu bende

Ekli dosyayı görüntüle 517349
Sizin ile irtibat kurabilecegim tel no gönderir misiniz

Forum istatistikleri

Konular
100,038
Kullanıcılar
167,912
Son üye
ogundegirmenci

SON KONULAR