DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Ankara Civarı Off-road Toplulukları Aranıyor

'İÇ ANADOLU' forumunda erenbilgic tarafından 18 Şubat 2020 tarihinde açılan konu 169 kişi tarafından okunmuş, 1 cevap yazılmıştır

1. erenbilgic

erenbilgic Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhabalar!

İsmim Eren Çağdaş BİLGİÇ, 30 yaşındayım, bir vakıf üniversitesinde öğretim görevlisiyim.

Birkaç ay önce artan off-road tutkumu biraz da olsa dizginlemek adına 2009 model bir Jeep Wrangler Unlimited aldım. :smiley:

Her haftasonu eşimle ya da dostlarımla tek araçla bir-kaç yere gidiyoruz ancak uzun süren, kalabalık ve kalifiyeli bir off-road topluluğuna katılıp, onlarla beraber bu etkinliği yapmak istiyorum.

Katılabileceğim, bildiğiniz, iletişim kurabileceğim Ankara civarlarında bir off-road topluluğu varsa lütfen beni bilgilendirin.

2. bafralı7939

bafralı7939 DEFENDER 300 TDİ

Alınan Beğeni:
    21
    Eren bey merhaba fazla sık olmasada kendi içimizde kapalı bir grup olarak ayda bir toplanıp dere tepe kırn-madan üzmeden kişisel değil toplu hareketlerle Ankarada amaç eğlenmek adında toplanıyoruz.Face den yolsuzlar offroad team olarak ararsanız bağlantı kurarız. selamlar

erenbilgic bunu beğendi.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...