Ankara; Gerede - Aktaş Göleti Doğa Yürüyüşü (15 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,186

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu
Yer
ANKARA
Merhabalar, etkinliğimizin ayrıntılarını ve fotoğraflarını bu başlıkta paylaşacağız..

Etiketler
Ynt: Ankara; Gerede - Aktaş Göleti Doğa Yürüyüşü (15 Kasım 2009)

Selam,
Ben maalesef katılamadım. Fakat Işıl ile tel görüşme imkanım oldu...

Ferdane katılamamış...
Ve...

Zerrin' in başına bi aksilik gelmiş. Açıkçası çok çok merak ediyorum. Çıkıp elimden bişey gelir mi diye nereye olsa gitmek, ya da onları karşılamak istiyorum ama kimseye ulaşamıyorum....

Erkenden bi haber alırım inşallah.....

Arkadaşlar bugünkü yürüyüşümüz keyifli başlamıştı taaki Zerrinin bacağına köpek çarpana kadar.Evet evet yanlış okumadınız Zerrinin bacağına arkadaşlardan birinin köpeği son sürat koşarak çarptı ve dizi zedelendi.Maalesefki talihsizlik yine Zerrini buldu:(Hastahane sonucuna göre dizinde tramvadan dolayı ödem oluşmuş,ödem inince tekrar kontrol edilip bakılıcakmış.Vee bundan sonraki etkinliğimiz kesinlikle "Zerrine kurşun döktürmece" olucak ;)Yeter artık yaa bildiğiniz iyi bi hacı hoca varsa götürelim artık kızcağızı walla bakın ciddiyim,bukadarda olmazki canım :(

Ya ne diyeceğimi bilemiyorum ya.
Neyse buna da şükür.

Merhaba arkadaşlar herkes çok yorgun tahmin ediyorsunuzdur.
Ben herkesden önce eve girdiğim için biraz yorgunluğumu attım.

Evet bu gezimizde tatsız bir olay yaşadık Zerrin hanım bir kaza geçirdi yürüyüşün 4 km.sinde değerli Angel ( Rottweiler cinsi) ile çarpışarak
sağ dizinde teşhis edemediğimiz bir rahatsızlık oluştu.Zerrin o andan itibaren yürümekte zorluk çekti hatta hiç yürüyemedi.
Sedye yapma çalışmalarımız esnasında ezan sesini duyuldu ve zerrini köye kadar kuçakta ve sırtımızda taşımaya karar verdik.Yaylada bulunan bir amcanın arabasıyla zerrin otobüsün bulunduğu yaylaya sevk edildi.Yaylada bulunan bir aile zerrini bizim yürüyüşümüz bitene kadar misafir etmişler akşam dönüşte zerrin hanımı hastaneye götürülecekti bundan sonraki gelişmeleri bilemiyorum burdan kendisine birkez daha geçmiş olsun ve acil şifalar diliyorum.

Köpekle zerrinin çarpışma anında köpeğin çok süratli ve göğsünün çok kuvvetli olması vurma esnasında 50 kg!! belki daha fazla bir kuvvet ile
çarpıştıkları ilerleyen zamanlarda konuşuldu.

Zerrin Hanım büyük geçmiş olsun.

Zerrin bu ne ya,kesin nazar değiyor.
Çok geçmiş olsun ,inşallah kısa zamanda seni yine yürüyüşlerde görürüz.
Kesin bir kaç tane nazar boncuğu lazım .

Sorma Kerim hala şoktayız walla.Allah hepimizi korusun tabiide bi insana kamyon çarpar,araba çarpar,bisiklet çarpar hadi olmadı uçak çarpar....Dağ başında köpek çarparmı hiç yaw ??? ???Kem gözlere şiş artık şiiiişşşşşşş :mad:

Çok geçmiş olsun . Bende Alp ten duydum . O da çok endişelenmişti . Ne şanstır anlamadım ama aksilik işte bazen üst üste geliyor . Umarım basit bir travmadır vve çok kısa sürede iyileşir ...

Tüh kaçırmışız. "Neyse zaten katılamazdım" diyerek avunuyor ve fotoğrafları bekliyorum :smiley:

Zerrin Hanım'a da "geçmiş olsun" dileklerimle...

konuyu burdan duydum, alple konuştum; zerrin çok geçmiş olsun hep seni buluyor bunlar

figo' Alıntı:
Büyük geçmiş olsun valla şaka gibi tam düzeldik etkinlik dedik yine görünmez kaza ???

Kaza mı ne kaza, aksilik mi ne aksilik....

Dizi şiş, bide otobüsten indirilrken yeni iyileşen kaburgası gene zedelenmiş...

Acil şifalar dilerim canı yürekten kendisine....

Üfürüğü kuvvetli bi hoca bulursak -hazır zerrin' i götürmüşken- bende dört dörtlük bi iş (4x4' lük) ve paris' e benzeyen bi hayırlı kısmet ;D için muska yazdırmayı düşünüyorum ;D
Kesin bende bağlama var, açtırmam lazım ;D
(Gerçi kardeşim bana yurtdışında Woodo büyüsü yaptırmış ama pek işe yaramadı galiba... ;D veya yaradı, bilemem ;D)

Sizin o tarflarda varmı nefesi, kalemi kuvvetli bi hoca Ömer bey kardeşim ;D laf aramızda ;D
;D ;D ;D ;D ;D

Geçmiş olsun Zerrin. Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşursun. Gerçekten inanılmaz talihsizlik.

Zerrin çok geçmiş olsun. Yaw "Görülmez Kazalar El Kitabı'nda" oldukça bir yer kaplamaya başladın ;) :D Şaka bir yana çok geçmiş olsun. Eh bu kadar yoğun etkinlikler trafiği içerisinde olur böyle kazalar :-\. Allah beterinden saklasın. Yaw evet bunu ancak KURŞUN çözer :D ;D ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR