Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan son_kral_54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11,343
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 840,846

yok bişi...

• .

Kullanılan: 3 50.0%
  • .

Kullanılan: 3 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

Etiketler
Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi.

The_Men' Alıntı:
ailece sincan peçenek tarafına turlayacam.turu kısa tutacam 15.00 işbaşı.
geniş katılımlı etkinliğimizi 16 sında planlıyoruz. ;)

hamdi abi gidilecek yerler zorlu etaplarmı olacak ailem de gelmek istiyor da (belki sayelerinde camurlanmakdan yırtarım ;D )

ttos' Alıntı:
hamdi abi gidilecek yerler zorlu etaplarmı olacak ailem de gelmek istiyor da (belki sayelerinde camurlanmakdan yırtarım ;D )

etap kesin değilde tüm araçların çamura batacağı kesin (özellikle yeşil renkliler) ;D ;D ;D

brothers' Alıntı:
bugünlerde benim o'ya takıldım malesef ; hem ben tamam desem selim var
selim kolay sen bi he de :D
selim e bi ekmek arası sucuk benden ;)(takılıyorum selim in samimiyetine guvenerekden)

arkadaşlar 16 ocak pazar günü nerede off-road yapmayı düşünüyoruz ona göre topic açılacak ?
Beypazarından selami arkadaşın teklifine ne diyorsunuz ?
yada teklifleri belirtelim ve çocugun adını koyalım :D
Ayrıca görüyorum ki ankara grubunda bie duraklama söz konusu sanırım yeni katılımcı arkadaşları aramızda göremiyoruz.Yada başka bir topic varda biz mi bilmiyoruz anlamış değilim.

beypazarından selami beyin davetine icap edip kendi gruplarının katılımları da olursa neden olmasın hem nallıhan taraflarınada dusuyor hic olmadı sana uyarız abi Wink

The_Men' Alıntı:
arkadaşlar 16 ocak pazar günü nerede off-road yapmayı düşünüyoruz ona göre topic açılacak ?
Beypazarından selami arkadaşın teklifine ne diyorsunuz ?
yada teklifleri belirtelim ve çocugun adını koyalım :D
Ayrıca görüyorum ki ankara grubunda bie duraklama söz konusu sanırım yeni katılımcı arkadaşları aramızda göremiyoruz.Yada başka bir topic varda biz mi bilmiyoruz anlamış değilim.

abi biraz sessiz konuş ankara grubu uykuda ; zaten uyanık olanlarda bizimle takılıyor ;)
ben site içinde ilgili birçok bölüme baktım o eski yoğun katılımlarla sık sık etkinlik düzenleyen ankara grubu nedenini anlayamadığım bir sessizlik içinde

brothers' Alıntı:
abi biraz sessiz konuş ankara grubu uykuda ; zaten uyanık olanlarda bizimle takılıyor ;)
ben site içinde ilgili birçok bölüme baktım o eski yoğun katılımlarla sık sık etkinlik düzenleyen ankara grubu nedenini anlayamadığım bir sessizlik içinde
yok,yok abicim bu böyle olmaz hareketlendirecez ankarayı.körfez,sakarya grublarını takip ediyorumda herhafta sonları dolu,dolu.
Bari bizde 15-20 günde bir organizasyon yapsak yeter bize fazlasını istemiyorum :smiley:

evet canlansın ankara hamdı abı canlandır ankarayı kopart bızı ;D ;D

gıdelım dere gecelım camura gırelım sucuk yıyelım

mserdemir' Alıntı:
evet canlansın ankara hamdı abı canlandır ankarayı kopart bızı ;D ;D

gıdelım dere gecelım camura gırelım sucuk yıyelım
Dikkatli kopun :D :D
Bu arada etkinliğe gelirken benim sticker'i unutma selim abi :smiley: :D ;)
ayrıca nereye gitmeyi planlıyorsunuz ? ???

tamam abıcım unutmamdaaa nıye yavas kopuyoruz hızlı kopsak

mserdemir' Alıntı:
tamam abıcım unutmamdaaa nıye yavas kopuyoruz hızlı kopsak
hızlı koparsanız ben görüntü alamam doğru düzgün ;D ;D
Nereyi düşünüyorsun selim abi sen ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR