Ankara Hangi Yetkili Servis? Akota Mı Doğan Mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan postal58 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,368

postal58

Yeni Üye
Selam beyler hangi yetkili servisi tavsiye edersiniz ? Aracım 2011 model garanti yok. Özel
Servislere uğradım pek güven vermediler. Akota mı iyidir Doğan mı?

Etiketler
Ynt: Ankara Hangi Yetkili Servis? Akota Mı Doğan Mı?

postal58' Alıntı:
Selam beyler hangi yetkili servisi tavsiye edersiniz ? Aracım 2011 model garanti yok. Özel
Servislere uğradım pek güven vermediler. Akota mı iyidir Doğan mı?

Merhaba ben de 2005 Chrysler ve 1997 Jeep'imin bakimlarini Ankara HMC American's Garage'da yaptiriyorum. Isterseniz size de yardimci olmalarini saglayabilirim.. Cok durust bir servis. Akgun Aydin'in bayii oldugu donemlerde usta basi olan bir ustanin yeri.. Istediginiz takdirde 0532 797 58 14 numaradan bana ulasabilirsiniz yardimci olurum size...

Hiç tereddütsüz Şeref Oto Amerikan Servis Hayrettin Ustayı öneririm. Son derece düzgün ve iyi bir ekiptirler.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Doğan otoya götürüyorum sıkıntı da yaşamadım... Akgünaydına götürenlerden de iyi yorumlar duyuyorum hep... Benim doğan otoyu sevdiğim olay ise, genellikle ustalar çıraklar hepsi "ilgili"ler. Arabalarla ilgileniyorlar o yüzden de isteksiz iş yapmayan adamlardan servis alıyorsunuz...

BENCE NE HMC NE DOĞAN NEDE AKGÜN AYDIN BEN ARACIMI KONTROL AMAÇLI NEYİ VAR NEYİ YOK DİYE BU ÜÇ YEREDE GÖTÜRDÜM HEPSİDE FARKLI MASRAFLAR ÇIKARDI SONRA NEW GARAGE SERVİSE GÖTÜRDÜM ARKADAŞLAR ÇOK İLGİLENDİ ARACIMIN BAŞINDANDA HİÇ AYRILMADAN YAPILANLARI GÖRDÜM ONLARIN ARIZALI DEDİĞİ DEĞİŞMESİ GEREKEN DEDİKLERİ PARÇA SAĞLAM ÇIKTI ONLARIN VERDİĞİ RAKAMLARIN YARISINA BEN BAKIMLARIMI YAPTIRDIM

yetkili servise illa gitmek zorundaysanız benim Doğan ile ilgili izlenimlerim çok iyidir. Ustaların hepsini artık tanıyorum ve işi bildiklerini söyleyebilirim. Özel servis deneyimim akgün ile sınırlı. İşleri iyidir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri