DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Ankara Kars Tren Yolcuğu

'KAMPÇILIK' forumunda Muratceylan tarafından 10 Mart 2016 tarihinde açılan konu 1669 kişi tarafından okunmuş, 6 cevap yazılmıştır

1. Muratceylan

Muratceylan Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba Ankara'dan Kars'a tren yolculuğu yapmayı planlıyorum fakat kars insanı nasıldır sorun çıkartır mı birde konaklamayı düşünürsem eğer kamp yapabileceğim yerler varmı ? belki çok şey soruyorum fakat Doğu ekspress'i ile yolculuk yapan varsa sigara içimi konusunda istisna yapıyorlar mı ?

Etiketler:

2. hasandivriği

hasandivriği Eline beline diline sahip ol

Alınan Beğeni:
    62
    Meslek:
    Makinist
    merhabalar ben makinistim yani doğu ekspresini sürüyorum,sigarayı ancak kendi kompartmanınızda içebilirsiniz ,restaurantın bir bölümü de serbest ama şu an restaurant yok trende .özellikle sivas- erzurum arası gündüze gelir manzarada çok güzeldir bu yol kısmında. kars insanı çok iyidir sorun yaşamazsınız başka sorularınız olursa seve seve yanıtlarım.

YOL ve halilatak bunu beğendi.

3. cazzcazzy

cazzcazzy Doga, Kamp, Gezi, Fotograf, Navara

Alınan Beğeni:
    122
    Hazır Makinisti bulmuşken bizde soralım :smiley:

Daha önce trene hiç binmemiş bir aile'ye tren ile seyahat tecrübesi için Doğu expresini ne zaman önerirsiniz, TCDD sitesinden baktığımda farklı seçenekler odalar olduğunu gördüm.3 yaşındaki bir çocuk ile hangi tür oda seçeneğini önerirsiniz ?Birde restaurant olup olmaması sezona mı yoksa tadilat v.s. şeylere mi bağlı? İzlediğim video ve okuduğum forumlarda restaurant ın olduğundan bahsediyordu.

4. hasandivriği

Alınan Beğeni:
    62
    Meslek:
    Makinist
    merhabalar doğuya yolculuk mayıs sonu gibi tavsiye ederim birde eylül sonu güzel oluyor.sanırım 3 kişisiniz 4 kişilik kompartman (oda ) alırsanız çok rahat edersiniz. restaurant şuan ne durumda bilmiyorum ihalenin sonuçlanması ile ilgili müşteri hizmetleri bilgi verir.kompartmanlar standart 4 kişilik yanınıza kimse gelmemesi için 4 adet bilet almalısınız

5. cazzcazzy

cazzcazzy Doga, Kamp, Gezi, Fotograf, Navara

Alınan Beğeni:
    122
    Hasan Bey teşekkür ederim,

Bu yıl Kurban bayramı Eylul ortasında bu tarihlerde planlanmak üzere takvimime yazıyorum.Bakarsınız bizi siz götürürsünüz.:smiley:
    Teşekkürler

6. hasandivriği

Alınan Beğeni:
    62
    Meslek:
    Makinist
    umarım denk gelir sağlıcakla kalın

7. ferhat111

ferhat111 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Bende düşünüyordum bir doğu express i ile aşkale ye gitmeyi fakat İzmir den Ankara ya sabah varıyorsunuz, doğu express i 8-9 saat sonra kalkıyor. Şimdilik erteledim. Yanlız herkeze tren yolcuğunu tavsiye ederim

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...
Etiketler: