ANKARA OFF ROAD GRUBU DİKKAT :herkese böyle usta lazım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan manyofobi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,077

manyofobi

Kamp I
Yer
ankara
Web
www.gezenbilir.com
s.a ankara grubu sizlerle bişey paylaşmak istiyorum.herkesin aracıyla ilgilenen usta veya tamircisi vardır biliyorum ama şaşmazda bulunan DADALOĞLU SERVİS, şenol usta var ve inanınki işçiligi süper vapamadıgı şey yok (motor,mekanik,elektironik,omatik şansumaz tamiri) içinden çıkılmaz araçlar veya sorunu çözülemeyen araçlar için ilk uğranacak yer ilgilendigi araçlar (chrysler,dodge,land rover,jeep,gm,cadillac,mıtsuhbıshi,suzuki,nisan,kia) ve inanki ne aracınızı nede cepinizi üzer. aracların sorunları ve aklınıza takılan konularda konuşulacak birisidir
istanbul yolu dökmeciler san.sitesi 11. cad.1blok no:1/13 şaşmaz/ANKARA
şenol DADALOĞLU GSM: 0538 365 61 27
(sakın yanlış anlamayın umarım kimsenin aracına bişey olmaz sadece buradaki herkesin aracını sevdigini bildigim için bu konuyu açtım )saygılarımla....

Photo0860

Etiketler
Ynt: ANKARA OFF ROAD GRUBU DİKKAT :herkese böyle usta lazım

her markaya bakabiliyormu.mesala benim suzikinin ön difin devamlı kırılan kovanını(armut) neden kırıldığını bilirmi.
yoksa diğer ustalar gibi araç yükseltilmiş kasar tabi mi diyecek :(

manyofobi' Alıntı:
hamdi ağbi tel. edip aracının sorununu söledim sorununu garantili bişekilde çözebilecegini söledi buyyursun gelsin dedi
ilk fırsatta uğramaya çalışırım.teşkkürler.
yeterki araç çok yüksek kasma yapar demesin. :smiley:

ben ona aracını ve sıkıntısını anlatınca bana dedigi şey ( kaç defa kırılmış ) ve gittiginiz ustalardan aldıgınız cevabı söyledim oda sorunu cözecegini söledi

grand cherokee 3.1 td arac bakıyormu alt takımlar değişecek 200 000 bakımnı yapılacak antalyada yapacak usta bulamadım

A dan Z ye amerikan araçlarında çok iyi usta; tel de sizin aracı sordum ustalıkta garanti veriyo sorun çıkarmayacak biri,tanışın derim

bende 1970 model international scout var toplamayı düşünüyorum motorda problem var usta yardımcı olabilirmi ?

Merhaba. 98 disco1 v8 benzinli var bende. Vites geçişlerinde vurma yapıyor. Boya yapılacak. Alt takım motor herşeyini yaptırmak istiyorum. Ankara'da bunustaya bıraksam yapabilir mi. Fiyat konusu da önemli. Ya da Ankara'da başka var mı gidebileceğim bir yer. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Ankara'da Jeep ustası arayanlara JeepLife İlker'i kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bugün alt takım (rotbaşları, z rotları, disk ve balata) değişimi ve 10 bin bakıımına sadece işçilik için (parça hariç) 2500 TL istedi. Çok değil mi dedim "normalde parça fiyatının yarısı alınır" dedi adam, hatta "Şaşmaz'da çoğu dükkan euro bazlı saat ücreti alıyor" dedi. Allah sizi ıslat etsin dedim çıktım. Kesinlikle önermiyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR