Ankara Offroad Organizasyonu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mlh.gndz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 45
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,442

mlh.gndz

Ana Kamp
Aracimi alali yaklasik 1 sene oldu ama hic toplu offroad organizasyonuna katilamadim. Tek basima bi seyler yapmaya calissamda artik yetmemeye basladi.

Ankara da veya cevresinde bu tarz bir organizasyon plani varmi katila bilecegim?

Organizasyon yoksa burdan bi seyler yapabilirmiyiz?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Etiketler
Ynt: Ankara Offroad Organizasyonu

Melih Bey öncelikle siteye hoşgeldiniz....

Yakın çevrede yapılacak organizasyonları ben de sabırsızlıkla bekliyorum. Siteden okuduğum kadarıyla geçen senelerde Ankara grubunda güzel organizasyonlar olmuş , inşallah yakın zamanda yenileri olur da hep beraber kaynatırız.

26-27 Nisanda Işıkdağı Karagöl mevkiinde karavanlı-jipli piknik organizasyonu vardı. Hem dinlendik hem de Ankaralı dostlarla tanışma imkanımız oldu. Off road olarak ufak tefek atraksiyon yaptık. Aşağıdaki linkten gezi detayları ve fotoları bulabilirsiniz. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=102702.0

Ben hafta sonları vakit buldukça Disco 1 sahibi bir arkadaşımla Gölbaşı-Eğmir mevkii ve İncek (off-road yarışlarının yapıldığı bölge) bölgesinde kendi çapımızda off road yapıyoruz.

Umarim Ankara grubu olarak gzl bir offroad organizasyonuna katiliriz yada beraber duzenleriz.

Hafta sonu gezilerinize mumkunse ben de katilmak isterim :smiley:

Daha önce offroad yapmadım. Aracımı denemek ve tecrübe etmek maksadıyla basit bir parkura ben de girmek isterim.

20140504 154652

Ne guzel sayi yavas yavas artiyor. Umarim buradan bir organizasyon planlariz.

Gecen hafta Cayyolun da epeyce gezdim cok fazla bir sey yok ama Incek tarafin da iyi yerler varmis.

Incek tarafinda takila biliriz yada cikarsa alternatif bolgelerde Muhye ;)

umut401' Alıntı:
İncek-Çayyolu yakınlarında ben de gelebilirim, malum daha uzaklara gidersek konvoyun hızını yavaşlatırım ciddi anlamda ;D ;D ;D
Merak ettim maksimum hızınız ne kadar oluyor ki? :smiley:

Beyler muhabbetinizi okurken Hudoff off road club ı kurmadan önceki halimiz aklıma geldi bizde gezelim buluşalım gezi olsu gezelim diye çok konuştuk sonrasında Hakan 555 nicli abimizin tavsiyesiyle 3 arkadaş kendi grubumuzu kurduk şuan marmara bölgesinin en aktif off road grubuyuz nacizane tavsiyem 4 araç olmuşsunuz zaten kendinize bi grup kurup gezenbilirde gezi başlıkları açabilirsiz bizlerde zevkle gezi sonrası resim ve videolarınızı izleriz.

kız babası' Alıntı:
Beyler muhabbetinizi okurken Hudoff off road club ı kurmadan önceki halimiz aklıma geldi bizde gezelim buluşalım gezi olsu gezelim diye çok konuştuk sonrasında Hakan 555 nicli abimizin tavsiyesiyle 3 arkadaş kendi grubumuzu kurduk şuan marmara bölgesinin en aktif off road grubuyuz nacizane tavsiyem 4 araç olmuşsunuz zaten kendinize bi grup kurup gezenbilirde gezi başlıkları açabilirsiz bizlerde zevkle gezi sonrası resim ve videolarınızı izleriz.

Cok guzel bir grubunuz var gezilerinizi de izledim hepsi bir birinden guzel. Umarim bizim de sizinki gibi bir grubunuz olur.

Ankara ekibi de boyle bir grup kurmak isterse ben seve seve varim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.