Ankara Offroad Organizasyonu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mlh.gndz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 45
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,441
Ynt: Ankara Offroad Organizasyonu

astrom' Alıntı:
Ankara çevresini bilen faaliyeti organize edebilir mi?

Bi grup olsak her kezin bildikleri ile guzel organizasyonlar cikar ortaya.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Etiketler

mlh.gndz' Alıntı:
Bi grup olsak her kezin bildikleri ile guzel organizasyonlar cikar ortaya.

Evet kesinlikle doğru bir araya gelince tecrübe ve paylaşımlar mutlaka artacaktır. Ankara bölgesi Bolu civarı kadar olmasa da iç anadolu olması sebebiyle güzel yerlere sahip. Hatta şöyleki şaşmaz oto sanayisinin arka tarafında bile off road için eğlenceli bir arazi mevcut.

İki hafta önce Eğmir'in arka tarafındaki tepelere tırmandık. Hem off road hem mangal yaptık.

Organizasyona eminim destek verecek çok kişi var ama sanırım organizasyon işlerini ve bizleri çekip çevirecek birinin konuya müdahil olması gerekiyor ;D

BURDEDE' Alıntı:
Evet kesinlikle doğru bir araya gelince tecrübe ve paylaşımlar mutlaka artacaktır. Ankara bölgesi Bolu civarı kadar olmasa da iç anadolu olması sebebiyle güzel yerlere sahip. Hatta şöyleki şaşmaz oto sanayisinin arka tarafında bile off road için eğlenceli bir arazi mevcut.

İki hafta önce Eğmir'in arka tarafındaki tepelere tırmandık. Hem off road hem mangal yaptık.

Organizasyona eminim destek verecek çok kişi var ama sanırım organizasyon işlerini ve bizleri çekip çevirecek birinin konuya müdahil olması gerekiyor ;D

Aynen abi bir araya gelsek eminim cok guzel organizasyonlar cikar ama once bizleri bir araya getircek organizasyon lazim.

Organizasyon isini de soyle cozeriz, gezimizi buraya yazip bir birimizi davet edersek bu iste hallolmus olur.

mlh.gndz' Alıntı:
Aynen abi bir araya gelsek eminim cok guzel organizasyonlar cikar ama once bizleri bir araya getircek organizasyon lazim.

Organizasyon isini de soyle cozeriz, gezimizi buraya yazip bir birimizi davet edersek bu iste hallolmus olur.

Bir araya gelme konusunda, Şaşmazda Pro-Ser Servisin sahibi Kürsad Bey çok eski arkadaşım ve kendisinin de Disco 1 aracı var. En az bizler kadar off road heveslisidir. Önceki mesajlarımda yazdığım üzere biz hafta sonları bazen Mühye bazen İncek bölgesinde dağa bayıra sarıyoruz :smiley: Bazen de dükkanda mangallı pideli muhabbet ediyoruz.
Vakti müsait olan arkadaşları tanışma ve buluşma için bekleriz. İster şaşmazın arka taraflarında off yaparız isterse dükkanda kaynatırız. Amaç bir araya gelecek bir adres, bir bahane olsun. İletişim ve adres konusunda
http://www.pro-ser.com.tr/index.php adresinde gerekli bilgiler mevcut. Benimle bireysel iletişim için özel mesaj atabilirsiniz. İnşallah bizlerde şöyle bol araçlı gezileri organize ederiz, çok imreniyorum bu tip gezi organizasyonlarına :-\ Bu arada gezilerden benim ve Kürsad'ın aracın bir kaç kare fotosunu ekledim, umarım beğenirsiniz ;)

Not : Yanlış anlaşılma olmaması için şunu açıklamak isterim; Pro-Ser Servis , Honda ve Rover ağırlıklı olmak üzere binek araçlar üzerine faaliyet göstermekte olup davetim firma sahibi Kürsad Bey'in bilgisinde ve hiçbir ticari kaygı ve beklenti içermemektedir.

20140406 154036

20140126 150758

20140126 151026

20140406 152102

20140126 150816

@BURDEDE

Kursat abiyi yakinen tanirim oda beni cok iyi bilir. Nasip olursa bir gun sizlede tanisiriz.

konu ilgimi çekti, benim aracım 79 model CJ5, şu anda motor rektefiye oluyor, 2 haftaya çıkar inşallah, takip edeyim, uygun bir gezi olursa tabi ki gelirim :smiley:

umut401' Alıntı:
Ben bu Cumartesi bir Şaşmaz seyahati yapayım, ne zamandır gitmemiştim özlemiştir millet beni ;D ;D ;D

Sasmazda bir ekibiniz mi var?

chala' Alıntı:
konu ilgimi çekti, benim aracım 79 model CJ5, şu anda motor rektefiye oluyor, 2 haftaya çıkar inşallah, takip edeyim, uygun bir gezi olursa tabi ki gelirim :smiley:

Gezi olmazsa biz burdan ayarlariz artik kendimize gore oylede olacak gibi duruyor :smiley:

umut401' Alıntı:
Yav yok tamirci, parçacı, hurdacı vs:smiley:)) Gidip boş boş çay, gobit falan:smiley:

En guzeli bnm favorim de ekmek arasi kofte :smiley: siz takiliormusunuz dag tepe

umut401' Alıntı:
Temmuz başında bebek bekliyoruz, biraz zorca olsa da günlük araİ olabiliyorum zaman zaman. Fazla uzaklaşmadan eşlik etmeye çalışırım:smiley:))

Bebeginiz sag salin gelsinde bulusma isi kolay istediginiz zaman gelirsiniz :smiley:

mlh.gndz' Alıntı:
Bebeginiz sag salin gelsinde bulusma isi kolay istediginiz zaman gelirsiniz :smiley:

:smiley:)))Aynen, çok teşekkür ederim. Cumartesi belli bir zamanda belli bir yerde olacak varsa Şaşmaz veya başkent tarafında tanışmaya gelirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.